Fingerboard Magazín

Bazar

Bazar #8 - René Haulik

Přišel mi v týdnu mail od Reného Haulika, který by se chtěl zbavit starého vybavení. Sám v mailu píše: " Mám na predaj nejaké veci tak som ťa chcel poprosiť nech to hodíš na mag.Dosky Ghost (10€/250Kč),Berlinwood (20€/500Kč),WoodGuest (15€/350Kč) a B-low (10€/250Kč).Mám aj prekážky od BC (Funbox s railom,schody three stars,cruel rail a big street rail)."

Poslal pouze fotku desek. Pokavaď máte zájem i o překážky, napište mu na mail renehaulik(zavináč)azet.sk a spolu se již dohodnete. Ceny jsou bez poštovného a dobírky.

Bazar #7 - Petr Eliáš

Petr Eliáš se opět zbavuje použitého vybavení. Tentokrát dává k mání BRR trucky druhé generace (žluté), BRR utahovák G2 a desku Finga Burned letters.

Cenu by rád vyřešil s potencionálními kupci dohodou přes mail elda.petr(zavináč)seznam.cz.

Bazar #6 - Filip Koš

S dalším kouskem do Bazaru je kompletní fingerpark Fighstone, kterého se chce zbavit můj kamarád ze Zlína Filip Koš. Filipa si ještě můžete pamatovat, když ve Zlíně na Třídě Tomáše Bati stál skateshop Pocoloco a tehdy pořádali s bratrem Adamem open air finger závod právě před zmiňovaným skateshopem - Pocoloco Fingerboard Open Air (2008). Zde se poprvé tento park objevil. Dnes už je sice ve stádiu polorozpadu, ale za stejných podmínek jsme ho v roce 2011 oprášili a složili do jezditelné podoby a Drťa sestříhal parádní video!

Filip k němu na Bazoši napsal: "Prodám FBR park vlastní výroby. Účastnil se několika fbr závodů a můžete ho znát z videjí FINGA teamu. Překážky se dají libovolně přesouvat. Stůl je včetně stolu s nohama, který lze rozdělat. Žádné poškození (na fotkách je to jen poházené, jinak vše v pořádku. Dopravu lze domluvit."

Cena: 1999 ,- Kč

Kontakt: 777103683


 

Bazar #5 - Antonín Mašek

Po delší době tu máme opět jeden bazarový kousek, který nám poslal Antonín Mašek. Už dlouho mi to viselo na mailu, ale teprve dnes mi Antonín napsal i ceny, takže se o to s Vámi mohou podělit:

"Fingerboard jsem přestal jezdit. Věci jsou jako nové. (1 rok staré cca). Cena: BRR Euro Gap rampa - 500 Kč, Bonsai zlatá cihla - 350 Kč, Close up lavička mramor - 250 Kč, Picnic table red (Big Construction) - 250 Kč, Schody s railem (Big Constructions) - 450 Kč. Deska Finga fingerbords Burned letters starý model - zdarma dárek prvnímu kupci."

Kontakt: cashghost(zavináč)gmail.com

Bazar #4 - Petr Eliáš

Na mailu mi už týden visí zpráva od Petra Eliáše, kterej se také snaží prodat pár nepoužívaných překážek. Pro prodej ale využil Sbazar a poslal mi link, aby se jeho prodávané položky dostaly do správné cílové skupiny. Takže tedy všechny překážky, které zde můžete vidět jsou i s cenami na tomto odkaze na Sbazar. Nevím sice jak to tam funguje, ale vy už se s Petrem domluvíte přes mail.

Kontakt: elda.petr(zavinac)seznam.cz

 

Strana 2 z 3