Fingerboard Magazín

Bazar

Bazar #3 - Jan Trnka

Napsal nám Jan Trnka, jestli by se mohl zbavit jedné překážky, která mu doma akorát překáží. Tímto apeluji na ostatní, kteří potřebují něco prodat, že nám mohou napsat na miroslavkrejci(zavináč)fingerboardmag.cz a zde to vyvěsíme.

Jan nám napsal: "Zdravim, chtěl bych se tímto způsobem zbavit rampy Loading dock. Rampa je jako nová, málo ježděná, s railem a velkou nálepkou brr."

Cena: 800 Kč (Při rychlém jednání sleva!)

Kontakt: frnka40(zavináč)seznam.cz

Bazar #2 - Martin Hluchý

Jak jsme psali, že sekce bazar je tu jenom pro Vás, tak to stále platí a dalším, kdo se na nás obrátil je Martin Hluchý, kterého můžete znát z posledních Luhů a hájů, kde pěkně práská! Martinova zpráva a informace ke zboží:

Ahoj ! Chcel by som sa zbaviť nejakých starších vecí. Mám tu Ghost tapy (1ks. za 2,40 € - všetky 4ks. 9,50 €). Ďalej by som sa rád zbavil dvoch Close-Up dosiek generácie 3. Obe majú 2,5 cm a približne rok a pol .. čiernu s Close-Up logom by som predal 9,50 € aj s tejpom (táto doska je nejazdená a nikdy som ju nemal našróbovanú) a druhú s mojim dizajnom by som predal za 5 € a je jazdená tiež minimálne. TechDeck má rok , je z dreva , je jazdený (moc) a je na nej môj dizajn. Ak by mal niekto záujem je za 2 € a kto by si obiednal niečo iné tak by som mu ju pribalil zadarmo (je mi ľúto ju vyhodiť). Ku každej objednávke by som pribalil nejaké tie nálepky a Square1 bushingy. Ghost dosku na fotke už bohužial nemám.

Poštovné na Slovensku bude približne 3,50 € a v ČR okolo 5-6 € (môžeme sa dohodnúť e-mailom). Mám veľa školy tak neviem ako budem rozposielať ale do 2 týždňov určite.

Kontaktovat Martina můžete emailem na: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Pokud i Vy máte něco na čem už třeba nejezdíte nebo se toho z jakéhokoliv důvodu chcete zbavit a týká se to fingerboardingu - sekce Bazar čeká na Váš email a my to tu klidně nabídneme. Kontaktovat nás můžete přes mail nebo i Facebook.

Bazar #1 - Adam Báča

Rozhodl jsem se na základě připomínky od Adama Báči vytvořit novou sekci v menu - Bazar. Určitě doma máme překážky, desky či hardware, který již nepoužíváte a chcete se ho za slušnou sumu zbavit. Nebo naopak rádi byste si koupili něco nového za méně peněz. Pro tyto účely bude sloužit tato sekce. Pokud máte zájem něco prodat, obraťte se na nás. Email naleznete v kontaktech. Fingerboard magazín zde slouží jako "nástěnka" a samotný obchod probíhá mezi kupujícím a prodávajícím.

Adam Báča z Prahy se zbavuje většiny svých překážek (a že je to velká sbírka) opravdu za pakatel. Sám mi napsal:

"Zdravím všechny. Chtěl bych se zbavit většiny svých překážek a to z jedinýho důvodu - už skoro nejezdím. Ceny budou opravdu nízké. Něco je používané víc, něco míň a něco vůbec. Představoval bych si za jeden rail 100 - 150 Kč; mramorové boxy okolo 200 Kč; granitové lavičky 100 - 200 Kč a palety s mramorem taky okolo 150 - 200 Kč. Větší překážky (box s railem, účko, eurogap, schody a funbox) bych prodal okolo 300 Kč za kus.Raily a box ke schodům můžu prodat samostatně. Na posledním obrázku jsou minidlaždičky, který bych taky prodal, kdyby někdo chtěl. Když si toho vezmete víc, tak Vám dám samozřejmě slevu.

Kontaktujte mě buď na mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo na facebooku www.facebook.com/adambacaa

Věci pošlu poštou nebo je můžu přivézt v sobotu na Fingers of the Winters do Prahy."

Strana 3 z 3