Fingerboard Magazín

Výstavy

Video z OC Šestka

Napsat e-mail Tisk PDF

Standa Yovzhiy nastříhal něco málo přes dvě minuty dlouhý video z akce v OC Šestka v Praze. O ní jsme už psali asi před týdnem a v témže článku najdete i pár fotek a odkaz na celou galerii. Nyní si vychutnejte i pár záběrů z kamery.

 

Aktualizováno Pondělí, 16 Duben 2012 20:46

Fingerboarding v OC Šestka

Napsat e-mail Tisk PDF

Nedávno jsem psal, že se chystám na exhibice do obchodního centra Šestka (kousek od letiště Ruzyně), kde jsme s společně s Big Construction vystavovali. S sebou jsme měli Passion park a BC Big Air. Akce byla pod záštitou Tech Deck a Epline. Pár fotek z této akce si můžete prohlédnout na facebooku BC nebo na jejich webové Galerii. Pár jich přidám i k článku.

Další fotky se zobrazí po kliknutí na "Celý článek..."

Aktualizováno Čtvrtek, 12 Duben 2012 17:24

Passion Bremen 2012 - report, video, fotky

Napsat e-mail Tisk PDF

Přínášíme Vám dnes velmi bohatý článek. Bude se týkat našeho výletu do Brém (kterého jste si jíž učitě všimli, jestli navštěvujete mag pravidelně) na 3. ročník výstavy Passion Sports Convention. Ten se uskutečnil mezi dny 9. - 12. 3. 2012. Čtěte více!

 

Aktualizováno Středa, 21 Březen 2012 06:07

2. VELETRH HRAČEK A HER

Výstava hraček - fingerboarding

 

 

 

 

 

 

Jeden z největších veletrhů hraček, her, hlavolamů a aktivit pro trávení volného času pro děti s názvem For Toys jste mohli navštívit od 29. září do 2. října ve veletržním areálu Letňany. Na místě na Vás čekaly snad všechny druhy her a hraček, o kterých možná nemáte ani ponětí, že existují. Mezi stánky, kde byste se určitě zastavili na nemalou chvíli byl i fingerboarding. Firma Techdeck ve spolupráci s Big Construction pro Vás připravila úplně nový park „Red Passion“. Fingerboard jste si mohli na místě zapůjčit a navíc jste se mohli přiučit některým trikům od zkušených jezdců.