Fingerboard Magazín

3x bazar

Po delší době se nám na mailech nastřádalo zase hromadu bazarových kousků. Pokud nechcete dával plnou palbu za některé komplety či překážky, věnujte pozornost následujícím třem prodávajícím.

Barbara nabízí:

"Ahoj, potřebuju se zbavit komplet vybavení za velmi nízkou cenu.  V nabídce jsou: 2 desky (woodguest a berlinwood),  nollie wheels blue, close up wheels g5, bollie wheels green, 2x rip tape + na obou deskách nově nalepený rip, bollie trucks, brr trucks 2,0 super silver, a velké množství matiček, šroubováky atd. , dále rampy BRR pole bank a BRR Box VI Originals Bonsei Jersey Original.

Prodávám pouze, protože se jíž fbr nevěnuji, vše je v kvalitním stavu Kdo by měl zájem, napište na baajii(zavináč)email.cz. Na ceně jsem ochotna se domluvit, víceméně jakkoli navrhnete, pošlu bližší fotky i info, které budete chtít. Odběr možný osobně v Českých Budějovicích nebo pošlu. :) Jako bonus očekávejte velké množství samolepek a je možné prodat položky jednotlivě, pokud máte zájem jen o něco z nabídky."

 

Standa píše:

"Ahoj, chtěl bych se zbavit nějakých ramp, desek a příslušenství na fingra. Důvodem je, že už tolik nejezdím jako dřív a tyhle věci tu jen leží. Některé věci jsou používané víc a některé vůbec (jde poznat na fotkách). Cenu bych stanovil dohodou a samozřejmě při koupi více věcí bude i sleva :) Takže pokud má někdo zájem kontaktujte mne prosím buď na fb: Stanislav Yovzhiy nebo na emailu standyik(zavináč)seznam.cz a dohodnem se rozumně na ceně. Jinak nejlepší by to bylo při osobním předání někde v Praze nebo vám to zašlu na dobírku poštou."

Fotky najdete ZDE.

 

Jakub Píše:

"Ahoj , před nějakým tím rokem jsem přestal jezdit na FB a rozhodl jsem se, že se konečně musím zbavit toho harampádí, co mi tu zbylo. Posílám foto, je toho dost - mj. velká plaza od Blackriver, spousta věcí, co jsem si ukutil sám, WinklerWheels i Substance, desky Finga, CloseUp, Snobstyle... Rád bych z toho trhnul alespoň zlomeček původní ceny, ale jak tak koukám, tak největší český fb portál za mých časů je mrtvý, jeho forum jakbysmet a ani na Vašem webu to tolik nefrčí. Trochu se mi zdá, že jsem asi prošvihl dobu a žádný peníz nemůžu čekat. Přesto bych se Tě chtěl zeptat, jestli existuje nějaký způsob - inzerce na bazarech moc nefungovala, asi budu muset mířit přesněji. Přece ale není možné, aby někdo pohrdnul Substancema, které normálně stojí přes tísícovku, za pětinu. Nebo tou Blackriver streetplazou, kterou bych poslal za šest stovek, i když stála dost přes dva tisíce! :) Rád případně zašlu detailnější fotky. Díky za pomoc"

Kontakt: j.franek95(zavináč)gmail.com