Fingerboard Magazín

3x Bazar

Omlouvám se za dlouhou nečinnost, způsobenou pracovní vytížeností. Mám tu již od března 3 příspěvky do bazaru, jejimž autorům se omlouvám.

Vezmeme to chronologicky a trochu gentlemansky. Ester Valtrová píše: "Ahoj, mám nějaký věci do bazaru. :) Už tolik nejezdím a jen se to bez využití válí doma."

Tejpy (zleva): ,,starý“ rip tape – 20kč, berlinwood tape – 20kč, BC tape – 30kč. Kolečka (shora): ghost – 180kč, united – 100kč, b-low – 180kč. Trucky (shora): bollie – 100kč, propaganda – 100kč - trucky jsou samozřejmě včetně šroubků, matiček a bushings.

Berlinwood deska (úplně nová) – 500kč (na ceně se ještě můžem domluvit).

BRR box IV. reloaded – 200kč, BRR box VII. – 200kč, BC three stars - 200kč, BC masive edge – 300kč. Na ceně se ještě můžeme domluvit, pokud si toho vezmete víc, dám vám samozřejmě slevu. :)

Kontakt: ester.valtrova(zavináč)gmail.com

 

Tony Le Minh by se rád zbavil těchto překážek: BC Rail "Double Cruel", Big Street Rail II., Close-Up Marble Bench, Winkler Wheels BRR edition, BRR Trucks, 2x KL-WOOD fialový a černý.

Cena dohodou. Konatakt přes e-mail na: tony1997(zavináč)seznam.cz

 

Poslední v pořadí je Alex Pohořalý, který by se rád zbavil spousty věcí. "Chtěl bych prodat moji sbírku fingerboardů: Berlinwood, Woodguest, Snobstyle, Closeup, Nolliewheels a dále Techdeck desky cca 11 jich je a ještě nějaké obyč. Dále šroubky a matky, šroubováčky, trucky, kolečka plastové a 4 kovové kolečka po repasu, odkoupené bez ložisek a provizorní ložiska v tom sou ale jezděj. A 2 doutníkové krabičky v kterých to skaduji a stojánek na 3 techdecky."

Kontakt: snek1999(zavináč)seznam.cz