Fingerboard Magazín

Vojta Freitag

Dnes tu padne meno Vojta Freitag, u ktorého sa podozvedáte pár zaujímavých informacií.

1. Čau Vojto predstav sa nám na začiatok.

Vojta: Ahoj, jmenuju se Vojta Freitag, je mi 17 let a jezdím na fingerboardu.

2. Koľko jazdíš?

Vojta: Jezdím něco kolem 4 let asi. Je to celkem dlouhá doba už no.

3. Ským a kde jazdíš?

Vojta: Momentálně asi jen v mém pokoji, kde mam takovou polici, na které mam nějaké překážky. Jezdili jsme hodně se Stašem na parcích atak, ale ty časy jsou už pryč.

4. Obľúbený rajder?

Vojta: No byl to a bude Sam Aronie jako skoro u všech, ale jinak mě baví i portugalci a brazilci celkem. Jinak samozřejmě Píďa, tak doufám že mi za to, že jsem ho zmínil, pošle big sponsor pack, abych mohl udělat unboxing.

5. Obľúbený trik?

Vojta: Já nemám žádný oblíbený trik, možná tak kino hh. Nejradši jezdím na takové staré techdeck minirampě. Nevím proč, je sice úplně nahovno, ale baví mě tam zkoušet nějaké chilled triky.


6. Za koho jazdíš?

Vojta: Finga fingerboards, fakt libový destičky takže kupujte! Snad dělám dobré promo.

7. Trik, ktorý nevieš a chcel by si vedieť.

Vojta: .Takovéto jak na kulatém railu jedeš boardslide a potom to kopneš,necháš obtočit fingra kolem railu, dopadneš na to a pokračuješ v boru. To bych fakt chtěl umět.

8. Kde striháš videá a na čo ich točíš?

Vojta: Hej mám Canon 500d, který sice točí HD, ale má úplně nachuja fps. A k tomu mám Samyang fisheye no. Jinak edituju ve Vegasu, ale vždycky v jiném. Když potřebuju něco sestříhat, tak si stáhnu nějakou trialovou verzi, kterou jsem předtím ještě neměl. Zatím mi to stačí hhh.

9. Asi všetkých zaujíma čo si za monštrum zo seba vyvrátil v jurovom videu. Tak nám o tom nejak porozprávaj :D

Vojta: To bylo takhle. Šli jsme ze storu v lepší náladě na hotel, a Jura nějak napadlo, že bych se mohl vygrcat na kameru. Tak jsem si koupil kebab, cestou jsem ho snědl a na hotelu jsme šli teda natáčet. Samozřejmě, že jsem to nemohl za tu chvíli strávit. Zezačátku to teda moc nešlo, tak jsem si strkal prsty až někam k hrtanu, ale po chvilce to začlo lézt ven, takže ok.

10. Pozdrav sa, podakuj sa.

Vojta: Pozdravuju tebe, i tebe, i tebe.