Fingerboard Magazín

Lukáš Vořechovský

Dnes som zneužil na rozhovor Lukáša Vořechovského. 

1. Ahoj Vori možno ťa všetci poznajú niektorý nie a bodlo by sa predstaviť.

Vori: Takže zdár, já sem Voři AKA Lukáš Vořechovský AKA starý kokot. Je mi 22, skejtuju a jezdim na kinderboardu.

2. Koľko už jazdíš?

Vori: Na fbr asi tak 5 let, ale ty poslední dva-tři roky spíš skejtuju.

3. Kde a ským jazdiš ?

Vori: Tak bejvávalo, že jsem jezdil s Jakubem Hofhanzlů, což už tolik neplatí, jelikož ani jeden nemáme tolik času. Každopádně se docela pravidelně potkáváme s Táborskejma fellákama a fingříme buďto u mně, nebo když je hezky, tak na parku či na nějakym fbr spotu.

4. Obľúbený trik a rampa?

Vori: Oblíbenej trik bude asi váro (360flip), to mě nikdy nepřestane fascinovat :D. Noa na překážce asi flip do nogru. Mám rád spíš realistický triky a nogr mě baví ve všem. Překážka asi BRR bench ( jestli někdo chce aby to byl KLW bench, nebudu se zlobit. stačí ho jen zaslat na mojí adresu :D )

5. Nejake úspechy?

Vori: ak jako je tam nějaký první místo na Táborskym konstestu, ale to bych nepovažoval za úspěch. Jinak toho moc neni. Jezdim pro zábavu, hlavně s kámošema. Nějaký hroty mě neberou.


6. Za koho jazdíš?

Vori: Jezdim za SWAT, Propagandu, Snobstyle..

7. Najlepší odídený trik?

Vori: To vážně nevim. Mám paměť jak jepice. Jediný co mě napadá je kickflip, impossible do bora nebo kickflip fs foot impossible, ale budou tam i normálnější věci.

8. Na čo točíš videá a v čom ich upravuješ?

Vori: Točil sem na Gopro, to se momentálně nachází v klubu, takže můžu natáčet tak na žehličku. Ikdyž teď jsme točili video na Hawyho zrcadlovku, tak snad se to brzo objeví. Na úpravu mám Sony Vegas 11.

9. Obľúbený rajder?

Vori: Na fingru? Tak asi všudeznámá mašina, Píďa. Každopádně spíš sleduju skejtový videa, tam by se našlo víc lidí (Yoshi Tanenbaum, Pedro Baros, Ben Raybourn etc.)

10. Na koniec klasická dakovačka :)

Vori: Zdravim všechny kinderboardaz, Mácova mamku, Táborský skejtry, Mácova mamku a Tebe. Doufám, že se potkáme v brzký době na nějakym kontestu. Díky za rozhovor a peace!