Fingerboard Magazín

Kuba Bohdal

Minule ste si mohli prečítať o Jurovi Dankovi, no teraz je čas vám predstaviť aj menej známeho ridera a to Kuba Bohdala.

1. Zdravím ťa Kubo, pre väčšinu si vcelku neznámy tak sa im skús trochu priblížiť.

Kuba: Čau, jmenuju se Kuba Bohdal. Jezdím levou rukou. Jsem z Českýho Krumlova, bude mi 15 a studuju osmiletej gympl. Momentálně jsem v kvartě.

2. Koľko a jak často jazdíš?

Kuba: Fingerboardingu se věnuju něco málo přes 2 roky. Snažím se jezdit jak to jde. Ve všední dny jsem rád když si udělám čas aspoň na 15 minut ale o víkendu si sjedu klidně 2 hodiny+.

3. Máš sponsora alebo nejakého vysnívaného?

Kuba: No hele sponzora nemám a ani to nijak neřeším.  Jinak sponozorovanej bych byl rád určitě Fingou.

4. Ako každý máš učite nejakých idolov tak ich nám predstav.

Kuba: Oblíbených jezdců mám strašně moc. Z ČR řeknu třeba Píďu nebo Vojtu Freitaga a ze zahraničí John Cowart, Joaquin Méndez, Nico Frank... Nejsem žádnej hater takže tu neni nikdo koho bych nemohl vystát.

5. Akú hudbu počúvaš a čo robíš vo volnom čase?

Kuba: Poslouchám hudbu-hlavně hip hop (ze zahraničí např. Wu, Odd Future, Mobb Deep, Biggie, Pro Era, A$AP MOB... Z ČR V518, James Cole, ZNK,Prago, starý dobrý Supers, Smack, 808...mrdat homo mc's) Ale nepohrdnu věcma typu Majestic Casual, Melodiesynfonie, Gramatikz, Jazz Liberatorz nebo třeba Parov Stelar. Jinak rád hraju na PC, dělám breakdance, občas si zaskáču na trampolíně, kreslím, trávím čas s kámošema...

6. Na ako komplete jazdíš?

Kuba: Desku mám Fingu 31mm custom split-ply, trucky BRT's 2.0, bushingy z riptapu, kola Oak a BC foam tape. Trucky mám tak středně povolený.

7. Točís rád a často, či sa to snažíš odkladať?:D

Kuba: Já si nikdy videa neplánuju. Když mám chuť tak točim. Nebudu se tlačit do točení kvůli tomu,abych měl každej druhej tejden nový video. Ale je pravda že bych měl udělat nějaký video za 100 subbů. Jinak točim docela rád, když mi zrovna padají tricky. :D Stříhám v Sony Vegas PRO 12.

8. Máš nejakú či nejaké obľúbené rampy?

Kuba: Nejradši jezdim na mramoru. Pár ramp mám koupených, ale většina je homemade. Máš větší možnosti a rampu si můžeš udělat na míru. A hlavně je to prakticky zadara. :D

9. Chodíš na súťaže?

Kuba: Bydlim na blbým místě co se soutěží týče, takže moc nejezdím. Naposled jsem byl na FOTW2 v roce 2012.

10. Koniec rozhovoru, ale predsa ti dám ešte priestor aby si volačo odkázal, podakoval ci niekoho pozdravil.

Kuba: Takže zdravim všechny čtenáře fbmagu, kámoše, všechny fingerboardisty. Děkuju všem co mě podporujou, všem subscriberům na YT, všem co mi lajkujou videa, všem haterům, Hanymu že mě přivedl k fingerboardingu, Píďovi že je vždycky vstřícnej a tobě za rozhovor. Keep fingerboarding!

Kubov YT channel: http://www.youtube.com/user/KubaFBRbohdal