Fingerboard Magazín

Update informací k Fingers of the Winter 2

Napsat e-mail Tisk PDF

Oficiální web: http://winter.bigconstruction.eu/. Událost na facebooku: Fingers of the Winter 2

Jeden z posledních příspěvků před sobotním závodem, ve kterém se dozvíte ještě spoustu zajímavých informací.

Začneme od toho nejdůležitějšího. Registrace pořád trvá a ještě máte čas do soboty se registrovat předem přes internet a ušetřit tak dvacetikorunu. Registrujte se na oficiální stránce.

Také se nám od posledního článku rozšířil seznam zahraničních jezdců. Potvrzené jsou jména jako Jeldo Ulpts, Tim Pütz, Alex Christ a Robin Hübner. Doufejme tedy, že slovo dodrží, nezastihnou je dopravní komplikace a v sobotu si s nimi můžete dát high five v KC Vltavská!

V minulém článku jsem se také dopustil několika nepřesností ohledně Nikon stánku. V něm si bohužel nebudete moci nechat vytisknout Vaši fotku, ale za to si budete moci nechat vyrobit placku s Vaší fotkou, což je možná ještě více zajímavé. Dále budou samozřejmě jejich promotéři celou akci fotit, takže máma postaráno o opravdu kvalitní dokumentaci. Další zajímavou ukázkou bude například Nikon 1 a prezentovat budou jeho funkci "pohyblivých momentek" a také ovládání zrcadlovky pomocí wifi přes smartphone či tablet. No máme se na co těšit!

Dalším zpestřením, které pro Vás připravujeme je promítání videí a i minimálně jednoho nového kousky ode mě a Píďi. Pokud však půjde vše podle plánu, uvidíte také nejočekávanější letošní video. Nechte se překvapit.

Na oficiálním webu se také objevují ceny, které postupně zasílají sponzoři. První z nich je Woodguest, který poslal opravdu kupu věcí, které máte šanci vyhrát v samotném závodě či v tombole.