Fingerboard Magazín

EFC Challenge Serial Vol.2 - report

Napsat e-mail Tisk PDF

Přinášíme Vám kraťoučký report z pražských závodů EFC Challenge seriál Vol 2. Klub se otevřel, jak už bylo napsaný na plakátu v 11:00 a rovnou se návštevníci, kteří chtěli závodit mohli zaregistrovat do závodu. Zhruba do 13:30 probíhala registrace, všichni registrovaní měli možnost se rozjezdit no a ve 14:00 se začlo závodit. Závodu se zůčastnilo 27 jezdců a mezi nima byl Martin Hluchý ze Slovenska a týpek z Polska ( jmenoval se Kjot, nevím přesně) 1. kolo Klasika, 50 sec. jízda a na konci si každý vylosoval trik, který musel zopakovat + mohl s něčím zkombinovat např. Vylosoval si KICKFLIP a dá KICKFLIP manual shove it out.

Do 2. kola postoupilo ze zmiňovaných 30 (asi) 16 jezdců, kteří byli rozlosování do čtyř skupin po 4 a jelo se GOS. Z každé skupiny postoupili 2 do 3. kola. Všechny souboje byli zajímavé, bylo se vážně na co koukat, padaly různý comba, oldschool triky atd. No nicméně do 3. kola se možná pro někoho trochu s překvapením dostali tito: týpek co si říká NEGR (Pokud toto čteš, tak napiš prosím do komentů svoje jméno, díky), Zun Pham Ngoc, Vojta Buday, týpek co si říká Holič (Pokud toto čteš, tak napiš prosím do komentů svoje jméno, díky), Tomáš Máca, Robin Šťastný, Já (Standa Yovzhiy) a Kjot z Polska.

Po pauze asi 15 min. se mohlo jet 3. kolo, poslední před samotným FINÁLE! 3. kolo bylo takřka stejné jako první, akorát jezdec měl pouze 40 sec na to, aby předvedl co umí a poté LAST TRICK.
Jakmile dojel poslední, organizátoři/porota se vrhli na vyhodnocení, aby mohli oznámit kdo že postoupí do FINÁLE! Vyhodnocování nebylo nijak dlouhé, přece jen ve 3. kole bylo už jen 8 jezdců takže to trvalo cca 5 min. Do FINÁLE, které se jelo formou GOS se dostali: týpek co si říká NEGR, Zun Pham Ngoc, Vojta Buday, týpek co si říká Holič, Robin Šťastný (jediný sponzorovaný jezdec) a na místech 6-8 sem skončil já, Tomáš Máca a Kjot.

Ve FINÁLE se bylo vážně na co koukat, padaly hrozný zabijárny a combíčka jak prase! Jako první kdo měl S-K-A-T-E byl Holič, po něm Vojta Buday, nějakou chvíli se držel Zun, ale bohužel také vypadl, no a poslední co zůstali byl Negr a Robin Šťastný a ty si rozdali, jak už je poslední dobou zvykem GOS úplně odznova. Hned ze začátku se ujal vedení Robin, Negr dostal 2 písmenka, ale vše se pak otočilo, Negr to otočil a nakonec vyhrál celý závod. Velká GRATULACE!


Výsledky :
1. Negr
2. Robin Šťastný
3. Zun Pham Ngoc
4. Vojta Buday
5. Holič


Všem zůčastněním děkuju, byla to príma akce ! Těším se na další, zdar.