Fingerboard Magazín

Parky na FOTW2 + událost na fb

Napsat e-mail Tisk PDF

Přinášíme Vám další novinky k chystanému závodu Fingers of the Winter 2. Všechny důležité a potřebné informace najdete buď ve velkém článku tady na magazínu, oficiálních stránkách FOTW (kde se můžete registrovat) a nebo na události na facebooku, kde Vás prosíme o potvrzení případné účasti.

Jaké parky (a bazény) na závodě uvidíte - to už jsme si psali v minulém článku, ale teď se na ně podíváme. Ke každému parku jsem napsal krátkou historii. Na konci potom najdete velké lákadlo v podobě nového FF bazénu.

1) BIG KLW Metropolitan City - závodní park, jehož podoba je prozatím uchována v tajnosti.

?

2) Ride for Real - park, který byl poprvé odprezentován na Chill fingerboard session 2 a zažil asi nejvíce závodů ze všech.

3) Big Red Passion - původní Red Passion (poprvé představen na festvalu Passion v Brémách), který byl pro loňské Fingers of the Winter upraven a prodloužen, aby mohl zastát funkci závodního parku.

4) Mystic - velice zajímavý park vytvořen dle předlohy skateparku Štvanice v Praze. Poprvé představen na světovém poháru ve sk8 - 17. ročníku Mystic sk8 cupu.

5) Big Air - podle skejtové megarampy vytvořený skok s obrovskými rádiusy a duhovým railem uprostřed byl poprvé představen stejně jako Big Red Passion na FOTW.

6) Finga bazén 2012 - letošní betonové veledílo Petra Ptáčka bude pojízdné pro veřejnost poprvé právě na Fingers of the Winters 2!

První bazén z roku 2009 na závodech bohužel nebude, ale letošní Vám ho doufejme vynahradí. Nezapomeňte se tedy připojit k události na facebooku a nadále sledujte magazín pro další novinky.