Fingerboard Magazín

FINGERS OF THE WINTER 2 - plakát + registrace a další informace

Napsat e-mail Tisk PDF

Konečně jsme se dočkali slibovaného plakátu závodů Fingers of the Winter 2! Za necelé tři týdny - tedy 8. prosince se v 11 hodin otevřou brány sálu Elektra v Kulturním centru Vltavská v Praze. Závody se tedy pojedou na stejném místě jako loni (od hlavního vchodu rovně po schodech dolů). Na tomto odkazu najdete KC Vltavskou na mapě.

Program:

11:00 - otevření brány do světa fingerboardingu

11:00 - 13:00 (12:00) - Trénink + registrace

13:00 - 15:00 - 1. kolo - Kvalifikace

15:00 - 16:30 - 2. kolo - Čtvrtfinále

16:30 - 17:00 - 3. kolo - Semifinále (Jam)

17:00 - 17:30 - 4. kolo - Finále (Game of Skate)

17:30 - 18:30 - Tombola

18:30 - 19:00 - Vyhlášení vítězů - Ukončení akce

Asi Vás nejvíc zajímá, na jakých parcích se bude jezdit. Jako loni zde najdete parky: Ride for Real, Big Red Passion, Mystic, Big Air. Lákadlem budou starý i NOVÝ Finga bazén. Jako závodní park bude opět něco speciálního - BIG KLW Metropolitan City - už samotný název je zajímavý. Že by něco ve stylu města? Nechme se překvapit!

Stejně jako loni bude i letos akci speakovat legenda českého fingerboardingu Vladimír "Kari" Karásek. O zábavu tedy nebude nouze.

Těšit se můžete na bohaté ceny pro vítěze včetně Prize Money 5000 ,- Kč! Navíc můžete soutěžit i pokud nevlastníte fingerboard a to zakoupením tomboly, ve které budou ceny v hodnotě 10 000 ,- Kč!

Závod pořádá Big Construction s hlavní pomocí od společnosti Nikon a Mysticskateshop.cz. Dále akci sponzorují: KL-Wood, Finga fingerboards, Woodguest, B-low a mediální podporu zajišťují kromě magazínu - fingerboardTV.de a fbrstuff.

REGISTRACE: Registrace probíhá již od včerejšího dne na oficiálním webu závodu http://winter.bigconstruction.eu/. Rozhodně stojí za to zkusit porovnat síly s ostatními jezdci a přitom můžete vyhrát parádní ceny a v nejlepším případě i prize money. Stačí vyplnit a jednoduchý formulář na TÉTO ADRESE. Registrace stojí 80 Kč (při registraci na webu) nebo 100 Kč (při registraci na místě). Platí se na místě.

Jakmile se objeví jakékoliv nové informace, dozvíte se to jako první. Pokud máte jakékoliv dotazy, ptejte se v komentářích. Tady je slibovaný plakát: