Fingerboard Magazín

Fingerboarding - Novinky

Indonésie na BATH3

Napsat e-mail Tisk PDF

Dnešní video zachycuje další dění okolo Battle at the Harrics 3, o kterém je tu už spousta informací, ale toto je zase o něco doplňuje. Uvidíte atmosféru den před závodem a samotného závodu, game mezi Eliasem a Benem, nějaký fotky z finále a dokonce i Píďa tam má pár triků - to všechno z pohledu kluků z Indonésie, kteří si udělali výlet do Evropy.

Aktualizováno Středa, 11 Duben 2012 17:08

Battle at the Harrics #3

Napsat e-mail Tisk PDF

Dnešní novinka je vážně pecka! Třetí ročník oblíbeného kontestu Battle at the Harrics, pořádaného Haraldem Shöenem v Berlíně vyhrál sice Elias Assmuth, ale o to větší senzací pro nás je, že na druhém místě se umístil Petr Ptáček!! Opravdu obdivuhodný výkon, když vezmeme v potaz, že na tento závod je  pozváno 64 nejlepších jezdců světa z 18 národů. Škoda, že to Píďa nedoklepal až do konce. Určitě na to měl, ale když jde o to být nejlepší z nejlepších, nervy musí pracovat na 200%. Nemám co dodat. Už jen to, že se dostal tak daleko svědčí o tom, jaký kvality se u nás rodí. :) Každopádně gratulace oběma.

zrdoj (source): fingerboardTV.de

Passion Bremen 2012 - report, video, fotky

Napsat e-mail Tisk PDF

Přínášíme Vám dnes velmi bohatý článek. Bude se týkat našeho výletu do Brém (kterého jste si jíž učitě všimli, jestli navštěvujete mag pravidelně) na 3. ročník výstavy Passion Sports Convention. Ten se uskutečnil mezi dny 9. - 12. 3. 2012. Čtěte více!

 

Aktualizováno Středa, 21 Březen 2012 06:07

Fingerboarding v Holandsku

Napsat e-mail Tisk PDF

Fingerboarding se rozrůstá opavdu nebývalou rychlostí, oslovuje čím dál více lidí a to je jedině dobře! Dalším důkazem je Nizozemí, kde vyrostl nový park při skateparku. Fingerpark je detailní zmenšenina skateparku, kterou vyrobil pouze devíti letý Sil Bia se svým otcem a jejich park by i měl zůstat v hale skateparku, takže kdyby měl někdo z vás cestu kolem města Eindhoven, může si tam vlně zajezdit.

Fotky parku (zdroj fingerboardTV.de):

Zdroj: fingerboardTV.de

zdroj: fingerboardTV.de

Video natočené místní televizí:

Další fotky a informace najdete na fingerboardTV .

Aktualizováno Pondělí, 27 Únor 2012 14:39

FINGERS OF THE WINTER

vysledky fingerboard zavod vysledky fingerboard zavod

Fingers of the Winter zná svého vítěze! Z 55 startujících jezdců z celé České republiky včetně Robina Hübnera z Mnichova závodilo o celkové Prize money 5000 CZK.

BIG KLW Session II.

Video reportáž z letošní BIG KLW Session, která se uskutečnila na konci tohoto léta dne 3.9.2011. Super akce plná fingerboardingu a přátelské atmosféry. Součástí dne byla řada doprovodných programů jako Grafity Jam, výstava fotografií a tombola o spoustu super cen! Těšíme se na příští ročník Big KLW Session!!!

Fingers of the Winter

 

fingerboarding fingerboarding

Big Construction ve spolupráci s firmou Nikon, Techdeck, Vehicle a Mystic skateshop.cz pro Vás připravili mega závod ve fingerboardingu. Kromě spousty super věcných cen od již zmiňovaných sponzorů se můžete utkat o docela tučné Price money, které si rozdělí tři nejlepší rideři.

Strana 113 z 114