Fingerboard Magazín

Fingerboarding - Novinky

Big Construction v Malém Byznysu na ČT

Napsat e-mail Tisk PDF

Pro ty z Vás co pravidelně sledujete dění na české fb scéně tohle nejspíš až taková novinka nebude. Česká televize pravidelně vysílá na "čtyřiadvacítce" pořad Ekonomika+ a v něm rubriku Malý byznys. V tomto pořadu můžete vidět zajímavé reportáže o malých živnostech. Štáb ČT navštívil i sídlo Big Construction v Kamenných Žehrovicích a natočil parádní reportáž, ve které se dozvíte vše o tom, jak BC vzniklo a jak funguje. Celá osmiminutová reporátž je velmi poutavá a jak štáb ČT, tak Pavel a Markéta z BC odvedli skvělou práci. Po kliknutí na obrázek Vás prohlížeč přesměruje na stránky České televize, kde je video umístěno.

Za zmínku stojí i díl s výrobci českých sk8 prken Restart skateboards, kteří vyrábí desky výhradně z českého dřeva.

Aktualizováno Neděle, 22 Duben 2012 10:34

Funbox Ledge checkout

Napsat e-mail Tisk PDF

Honza Uhlíř společně s Markétou Dočkalovou a Marcelem Kubalou natočili parádní video na nové překážce od Blackriver-ramps a tou je Funbox Ledge. Ve videu padají opravdu skvělý triky a navíc je moc hezky natočeno. Povedená práce! Video přikládám a pokud toho chcete vidět více, navštivte Honzův, Markétin nebo Marcelův YT kanál.

Aktualizováno Čtvrtek, 19 Duben 2012 19:06

FastFingers14 the movie

Napsat e-mail Tisk PDF

Parádní video z mistrtovství světa ve fingerboardingu Fast Fingers 14 vyšlo včera z dílny SkwirraMedia a postaral se o něj hlavně Chris Heck. Je 13 minut dlouhé, takže je opravdu na co koukat a navíc je velmi zajímavě střižené po ChrisHeckovsku. Rozhodně se podívejte, protože uvidíte skvělou atmosféru před, během a po FF14.

Aktualizováno Čtvrtek, 19 Duben 2012 19:06

Video z OC Šestka

Napsat e-mail Tisk PDF

Standa Yovzhiy nastříhal něco málo přes dvě minuty dlouhý video z akce v OC Šestka v Praze. O ní jsme už psali asi před týdnem a v témže článku najdete i pár fotek a odkaz na celou galerii. Nyní si vychutnejte i pár záběrů z kamery.

 

Aktualizováno Pondělí, 16 Duben 2012 20:46

Mike Schneider - Blackriver Store edit

Napsat e-mail Tisk PDF

Videa spojená se závodem Battle at The Harrics neznají kocne a posledním aktuálním je video od Mika. Mapuje pátek před a neděli po závodě, kdy už došlo jenom na chill pojezd, ale i přestop padají neskutečný lajny a komba od snad celý světový fb scény. Rozhodně na to mrkněte, protože mockrát do roko se tolik velkých jmen, na jednom míste a na jednom videu nevidí.

Aktualizováno Neděle, 15 Duben 2012 21:01

Fingerboarding v OC Šestka

Napsat e-mail Tisk PDF

Nedávno jsem psal, že se chystám na exhibice do obchodního centra Šestka (kousek od letiště Ruzyně), kde jsme s společně s Big Construction vystavovali. S sebou jsme měli Passion park a BC Big Air. Akce byla pod záštitou Tech Deck a Epline. Pár fotek z této akce si můžete prohlédnout na facebooku BC nebo na jejich webové Galerii. Pár jich přidám i k článku.

Další fotky se zobrazí po kliknutí na "Celý článek..."

Aktualizováno Čtvrtek, 12 Duben 2012 17:24

Jan Uhlíř pro Dreamland

Napsat e-mail Tisk PDF

Jelikož Dreamland před pár dny ukončil první kolo, dovoluju si při té příležitosti přidat na magazín soutěžní video od Honzi Uhlíře, kterýho musí každej znát pod přezdívkou Honzíček ;-). Honza má parádní styl a triky a všechno je skvěle sestříhaný a navíc točeno v novém klubu, proto si myslím, že je favorit na výhru v kategorii Sick. Nyní si jenom počkáme na výsledky a mezitím si vychutnejte jeho příspěvek.

Honzův kanál zde.

Aktualizováno Čtvrtek, 12 Duben 2012 17:23

Strana 112 z 114