Fingerboard Magazín

Fingerboarding - Novinky

EFC Club otvíračkama očima Honzy Uhlíře

Napsat e-mail Tisk PDF

Po kratší odmlce (důvodem škola) jsme Vám dnešek vynahradili 4 články. Poslední z dnešního dne se bude týkat otvíračky EFC Clubu, o které Klára psala report. Honza Uhlíř nastříhal parádní video, kde se dozvíte jak celý den probíhal. Dokonce je tam něco málo z dalšího pojezdu na Vyšehradě. Určitě se mrkněte, protože je to pěkná podívaná a uvidíte spoustu jak nových, tak starých známých tváří.

Aktualizováno Čtvrtek, 26 Duben 2012 18:58

Fast Fingers 15 - registrace

Napsat e-mail Tisk PDF

Je to tu! Každý, kdo se chce stát součástí závodů  mistrovství světa Fast Fingers 15 - MUSÍ odeslat email ve tvaru: Jméno a příjmení, věk, země, od kdy fingeruje, sponzoři (jsou-li) a vaše emailová adresa, jinak nebude zařazen do databáze pro výběr jezdců. Jelikož se do závodu hlásí zhruba 400 lidí, musí se to filtrovat na 150 startujích (zvládnutelný počet, aby závod trval pouze 1 den). Email máte posílat na lydia(zavináč)blackriver-ramps.com a pokud budete vybrání mezi 150 startujících, měl by Vám přijít do 15. května email. Všechno si můžete přečíst v originálním znění na oficiálních stránkách závodu v záložce Pre-Registration a určitě doporučuji projít i zbytek webu, pokud se tam chystáte. Pokud se chcete jet pouze podívat a třeba fandit Čechům, registrovat se nemusíte, prostě jenom přijedete... registrace se týká pouze závodníků. ;)

 

Aktualizováno Čtvrtek, 26 Duben 2012 18:52

EFC Dreamland - VÝSLEDKY 1. kolo!

Napsat e-mail Tisk PDF

Takže tu máme výsledky prvího kola online kontestu EFC Dreamland pro všechny 3 kategoie! Mrkněte jaká byla konkurence nebo který videa bodovaly, sekce sick rozhodně stojí za pár minut vašeho života. ;)

Kliknutím na obrázek se přesměrujete na kompletní výsledky.

Aktualizováno Čtvrtek, 26 Duben 2012 18:47

FlatFace - Rendezvous 12 video

Napsat e-mail Tisk PDF

Před pár dny se ve Státech, konkrétně v Andoveru, jelo už 12. Rendezvous pod patronací Mika Schneidera - FlatFace, který z této akce nastříhal i video, jakožto jeho už tisícé video! Akce se zůčastnila převážná většina fb scény ze Států a jako hosté byla i část BRR, POP a ASI Berlin teamu z Německa.

Aktualizováno Čtvrtek, 26 Duben 2012 18:47

Kolečka od Yellowood - Ywheels

Napsat e-mail Tisk PDF

Portugalská firmička Yellowood rozhodně nelení a po nových překážkách přišla s novými kolečky. Podle vzoru Ytrucks je nazvala Ywheels. Kolečka jsou navržená právě pro Ytrucks. Mají dvě ložiska a dělají se ve dvou provedeních Dual B - tedy black (černé) a Dual T - transparent (průhledné). Po čelní straně mají stylový žlutý proužek, typický pro Yellowood. Sežene je te na YW shopu za pěkných 30 eur (cca 750 korun). Snad se nám někdy poštěstí je otestovat.

Aktualizováno Pondělí, 23 Duben 2012 22:43

Novinky u Flaked!

Napsat e-mail Tisk PDF

Už delší dobu německá firma Flaked fingerboards upozorňuje na datum 1.5.2012, kdy se chystají velké novinky. Jako ochutnávky na svých facebookových stránkách zveřejnili jejich nové tapy a cruiser ve tvaru láhve! Vše bude v prodeji na oficiálních stránkách Flaked fingerboards.

Aktualizováno Pondělí, 23 Duben 2012 22:43

Rozhovor s Alexem Christem pro fingerboardTV + překlad do češtiny

Napsat e-mail Tisk PDF

Včera jsem viděl na youtube kanálu fingerboardTV rozhovor s Alexem Christem, o kterým jsme tu nedávno psali, když se stal součástí Big Construction týmu a napadlo mě, že bych mohl začít zveřejňovat tyhle rozhovory z fingerboardTV a navíc je přepsat do češtiny pro ty, kterým angličtina nic moc neříká. Jestli se Vám překlad líbí, tak to klidně napiště do komentáře, abych věděl, jestli má cenu v tom pokračovat.

Jak už jsem řekl, dnešním vyzpovídaným je německý jezdec Alex Christ. Rozhovor se udál v den závodu Battle at the Harrics a vede ho jak už je zvykem Bastien Stegen, který se spolu s Martinem Beckmannem stará o chod fingerboardTV. Dozvíte se něco o Alexovi, jeho kamarádovi Kostlivci, proč na lidi působí jako gangster, jaký názor má na hatery, jaké šance vidí na Battle a nebo například o jeho dobročinnosti a proč uspořádal závod na podporu dětí nemocných rakovinou a spoustu dalších věcí. Překlad do češtiny najdete pod videem.

Překlad rozhovoru:

Pozn.: Tohle je můj první jakýsi pokus o překlad. Vím že je tam spousta věcí, která by se dala přeložit líp a spoustu věcí které jsem zkrátil a nebo nejsou úplně doslovné, tak to prosím přejděte. ;)

Stegen: Ahoj, vítejte zpátky na fingerboardTV. Náš dnešní host je Alex Christ, představ se nám.

Alex: Jmenuju se Alex Christ. Pocházím z německého města Ebschied (pozn.: přesný název jsem nepostřehl, tak jsem použil město, které Alex udává na svém facebooku) a je mi 19 let.

Stegen: Jsi hodně slavný na youtube a ve všech tvých videích je týpek, který se jmenuje Kostlivec. Řekni mi o něm něco.

Alex: Je to v pohodě týpek, jeden z mých nejlepších kámošů a vždycky trávíme čas spolu, hrajeme videohry, jezdíme na fingeru,.. Jo, je to v pohodě člověk, milej týpek.

Zbytek rozhovoru zobrzíte kliknutím na Celý článek...

Aktualizováno Neděle, 22 Duben 2012 13:46

Strana 110 z 113