Fingerboard Magazín

Fingerboarding - Novinky

Fast Fingers 19

Napsat e-mail Tisk PDF

Jako každý rok i letos bude Fast Fingers, mistrovství světa. Místo konání je stále stejné v BRR city aka Schwarzenbach an der Saale 28.5.2016. Tak doufáme, že se tam objeví co nejvíce čechů, ať je vidět, že česká scéna žije! Začněte přemlouvat rodiče a domlouvat kámoše, čas letí a závody jsou už za chvilku. Registrace byla právě spuštěna... směle do toho.

Zároveň se včera na facebooku objevila fotka, kde majitel BRR postavil další betonovej fingerpark... vypadá moc parádně. Třeba bude právě na FF možnost na něm pojezdit.

Aktualizováno Sobota, 16 Duben 2016 12:39

BATH 7 videa

Napsat e-mail Tisk PDF

Konečně nám vypluly na povrch kvalitní Battle at The Harrics videa a jako každý rok je to supr kvalitka s ještě víc supr trikama!

Začneme belgickým jezdcem Arnaud Bonhomme

Další edit je jako každý rok od M. Beckmanna, pana FbTV.de, takže kvalita zaručena...

A to nejlepší na konec! Juraj Danko, pán editu... smekáme. Takže asi tak se měla česká výprava. :)

A komu uteklo samotný finále, opět díky FbTV.de máte možnost omrknout znovu.

Battle at the Harrics #7 LIVE!

Napsat e-mail Tisk PDF

Rok se s rokem sešel a máme tu opět Battle at the Harrics. V Berlíně se již po sedmé koná závod 64 nejlepších jezdců světa. Za naše končiny zde máme Honzu Uhlíře, Vojtu Budaye a dvojnásobného vítěze Petra Ptáčka.

20:24

BATH#7 již zná svého vítěze, kterým je Valentin Lieber. Čeští jezdci se letos bohužel neprosadili. Nejlépe dopadl Petr Ptáček, který vypadl v třetím kole. Pořadí prvních čtyř je následující:

1) Valentin Lieber (DE)

2) Tobias Stoll (DE)

3) Tommaso Busoni (IT)

4) Alex Christ (DE)

Aktualizováno Sobota, 02 Duben 2016 20:24

Fbing v Portugalsku

Napsat e-mail Tisk PDF

Portugalsko je momentálně jednou z nejvíc fingerboardingu nakloněnou zemí v Evropě díky hned několika světově známým a hodně silným firmám, proto tam vyrostly hned dva shopy zaměřené přímo na fingerboarding. Jedním je i Pateo v Portu, kde se každoročně objeví pár evropských riderů a stráví tam několik dní. Momentálně se tam pohybuje Stolly a to by tomu nebylo, aby nevzniklo nějaký video... máme hned dvě, v jednom triky krutější než v druhým!

Ramon Angelow 2016

Napsat e-mail Tisk PDF

Nedávno jsem tu měli článek o Ramonovi, jak zabíjel na jednom festivalu u BRR a při té příležitosti stihli ještě přes noc natočit Ramonův full part. Ramon si vzal do parády XL Playground a na něm provětral pár menších BR překážek a musím uznat, vylezla z toho pecka jako sviňa! Dlouhý lajny, pekelný triky... no prostě Ramon!

Znovu Jay

Napsat e-mail Tisk PDF

Asi se Jayovi u nás na magu líbí a zároveň nám se líbí jeho videa, tak ho tu máme znovu. Tentokrát ve videu uvidíte jenom a pouze Jayův originální a snad nikdy neokoukatelný styl... konec slov, běž na to mrknout!

Přehlídka stylů!

Napsat e-mail Tisk PDF

Dneska se nám sešly 2 videa, kde neuvidíte žádný trik, který by nebyl ve stylu jak sviňa! Samá známá jména nám dnes zpříjemní nedělní poledne. Začneme amíkem Jayem Linehanem, kdo zná, ví co čekat... jako vždy neobvyklý triky, který půlku ani neumíme pojmenovat...

A jako druhýho stylaře moc rádi představíme slovenskou stár Juraje Danka! To co ve videu uvidíte za triky vám garantuji, že moc nepochápete!

Strana 11 z 114