Fingerboard Magazín

Fingerboarding - Novinky

Fbing na sněhu

Email Tisk PDF

Pojď poshredit ven.. vždyť napadl sníh. No a co! Asi tak nějak se baví kluci z JoyCult wheels, kterým pár stupňů pod nulou nedělá problém a i tak dokáží pojezdit venku. Tak až u nás někdy napadne sníh, zkuste to taky, uvidíte jak je těžký jezdit se zmrzlýma rukama.

Martin Winkler

Email Tisk PDF

Legenda opět ukazuje, že vert ještě nevymřel. Supr podívaná od druhé poloviny videa, kde dal Martin dohromady 3 jeho nové pro rampy a pořádně na nich zapeklil... takovej styl ve vertce nemá snad nikdo...

FlatFace kolečka

Email Tisk PDF

Všem notoricky známá firma Mika Schneidera Flatface wheels vydala tento týden perlu, na který Mike posledních pár měsíců makal, tzv. Swirl wheels... naprostá stylovka! Nutno podotknout, že každé kolečko je originál, takže každý bude mít svoje vlastní kola, který nemá nikdo jiný. Zatím k dispozici na FlatFace webu, kde i postupně přibývají barevné kombinace, ale vyprodávají se docela rychle...

Brutální vert jízda!

Email Tisk PDF

Ať už jste nebo nejste fanoušky vert U ramp, tak tohle vidět musíte! Dlouho jsem neviděl někoho dělat podobný triky v účku a musím uznat, že tohle mě opravdu dostalo...

Martin Ehrenberger

Email Tisk PDF

Pokud se Vám líbil betonový park, na kterém v předchozím článku jezdil Nick Herzog, teď máte příležitost k němu přičichnout znovu a na delší dobu. Majitel BRR Martin Ehrenberger na něm natočil reklamu na split ply Berlinwood prkna, která jsou opět v prodeji a opět v limitovaném počtu na BRR šopu.

Aktualizováno Středa, 25 Listopad 2015 23:21

Blackriver a Berlinwood novinky!

Email Tisk PDF

BRR a BW to v poledním týdnu strašně rozjeli! BRR nabízí nově i kšiltovky, kulichy a dokonce batohy. Z překážek máme na výběr nově bariéry a inovované parkovací bloky. Má jít o těžší materiál, takže překážky tolik nekloužou po stole. No a na závěr mají 4 nové rampy, promodely jezdců, ovšem John Coward spina je pecka jak pr*se!

Zároveň BerlinWood přišlo s novýma grafikama na rok 2016, ale k mání jsou už nyní. Opět se objevuje pár promodelů pro jezdce jako J. Mendéz, G. Senges, sám Timo Lieben nebo M. Winkler. Vše k mání na BRR eshopu.

One zmiňovaná spina.

0Na betonech se projíždí Nick Herzog, kterého už pár let nebylo vidět, ale styl má pořád nejlepší!

A dalším průvodním videem se pochlubil Martin Winkler se svojí vertkou.

Aktualizováno Pondělí, 09 Listopad 2015 23:19

Lucas Bellaguarda

Email Tisk PDF

U tohohle videa není co psát, protože stejně jako já nebudete mít po dokoukání slov a budete sbírat bradu z klávesnice! Velkej respekt!

Strana 11 z 112