Fingerboard Magazín

Fingerboarding - Novinky

Fbing v Portugalsku

Napsat e-mail Tisk PDF

Portugalsko je momentálně jednou z nejvíc fingerboardingu nakloněnou zemí v Evropě díky hned několika světově známým a hodně silným firmám, proto tam vyrostly hned dva shopy zaměřené přímo na fingerboarding. Jedním je i Pateo v Portu, kde se každoročně objeví pár evropských riderů a stráví tam několik dní. Momentálně se tam pohybuje Stolly a to by tomu nebylo, aby nevzniklo nějaký video... máme hned dvě, v jednom triky krutější než v druhým!

Ramon Angelow 2016

Napsat e-mail Tisk PDF

Nedávno jsem tu měli článek o Ramonovi, jak zabíjel na jednom festivalu u BRR a při té příležitosti stihli ještě přes noc natočit Ramonův full part. Ramon si vzal do parády XL Playground a na něm provětral pár menších BR překážek a musím uznat, vylezla z toho pecka jako sviňa! Dlouhý lajny, pekelný triky... no prostě Ramon!

Znovu Jay

Napsat e-mail Tisk PDF

Asi se Jayovi u nás na magu líbí a zároveň nám se líbí jeho videa, tak ho tu máme znovu. Tentokrát ve videu uvidíte jenom a pouze Jayův originální a snad nikdy neokoukatelný styl... konec slov, běž na to mrknout!

Přehlídka stylů!

Napsat e-mail Tisk PDF

Dneska se nám sešly 2 videa, kde neuvidíte žádný trik, který by nebyl ve stylu jak sviňa! Samá známá jména nám dnes zpříjemní nedělní poledne. Začneme amíkem Jayem Linehanem, kdo zná, ví co čekat... jako vždy neobvyklý triky, který půlku ani neumíme pojmenovat...

A jako druhýho stylaře moc rádi představíme slovenskou stár Juraje Danka! To co ve videu uvidíte za triky vám garantuji, že moc nepochápete!

Tomas Schwarz

Napsat e-mail Tisk PDF

Někteří bystřejší z Vás si určitě jméno Tomas Schwarz ihned spojili se super editem a dneska tomu nebude jinak! Tenhle rakouskej fingerař si už pár let hraje v kamerou a dělá parádní videa. Tentokrát si vzal na pomoc s trikama Schmidiho a vytvořil další težko zapomenutelný video!

Frank a Angelow u BRR

Napsat e-mail Tisk PDF

Po dlouhý době tu máme pořádný video. Minulý víkend firma Blackriver spolupořádala hudebně-skejtový festival a samozřejmě tam vřadila i fingerboarding, kde si na exhibici přizvala Nico Franka a Ramona Angelowa. Už jenom podle jmen se můžete těšit na nekonečný sérky plný nelehkých triků na super parcích!

Fingerboarding v Čile

Napsat e-mail Tisk PDF

Pokud si dobře pamatuju, z Chille jsme tu ještě nic neměli, takže Jefté Rodrigues je naším průkopníkem. Je vidět, že fbing určitě mrtvý není a jezdí se úplně všude...

Strana 11 z 113