Z československých luhů a hájů #25

{jcomments on}Připouštím, že je to nějakej pátek, co tu luhy byly a chtěl bych se omluvit těm, kteří od té doby natočili pěkné video, ale nebylo zde uvedeno. Ale na druhou stranu pěkná videa si lidi vždycky najdou sami a nepotřebujou být ještě tady na magu. 😉

Půjdu cca 14 dní do minulosti. Za tu dobu se toho nakupilo dost. Začneme od nejstaršího jako vždy.

Náš redaktor Alex Adame nasadil rybí oko a v minutě a půl si vzal na paškál hlavně lavičku od Kl-wood. Už si ho všimli i na fingerboardTV, což je super. Zřejmě díky těm vraždám na konci a lasttricku. Lazer heelflip do bs smithgrindu (nebo něco tomu hodně podobnýho)? Docela respekt! Youtube channel.

Vojta Freitag si připravil velkou pecku! Trochu psycho, černobílý, ale přesně takhle si to představuju. Přece jenom prokládat video záběrama uplně odjinud vnese jednak do videa jinou atmosféru a taky Vás hned nepřestane nudit. Ve Vojtově případě však video nemusí být ani prokládáné. Klasicky se snaží to dělat trochu jinak a vynalézá nové věci. Pecka! Youtube channel.

Filip Žákovský měl v rozmezí 14 dní dvě videa – jedno krátké na bonsei boxu a druhé, kterém jsem vybral zachycující Filipův fingerboarding v jednom dni. Vsadil zde mimo překážek i na flatgroud a tak můžeme vidět, že má velmi širokej repertoár triků. Youtube channel.

Radim Brunovský, který nedávno začal jedit za Millmack mě znovu příjemně potěšil. Videa nedává tak často, za to ale si dává záležet, aby dobře vypadaly (různé úhly kamery atd.). Tentokrát si pro video vytvořil novej boxík, kterej má dokonce stavitelnou zídku, což je supr nápad. Hezky čistě – tak to má být. Youtube channel

Velmi čerstvou záležitostí je video od Pražáků Vojty Buday a Márty Kravky, z něhož mám pocit, že dokud budeme mít takovéhle jezdce, tak ještě bude trvat, než tady fingerboarding bude mrtvý. Opravdu z vás mám radost. A Clash velmi cením! 🙂 Youtube channel Vojty.

Snad uvidíte další luhy za kratší dobu než měsíc. Budu se snažit. 🙂 Pokud jsme na Vaše video zapomněli, tak nám ho příště nezapomeňte poslat na mail.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *