Z československých luhů a hájů #20

{jcomments on}V komentářích se objevil požadavek od ficika89, který si postesknul, že se zde na Magu dlouho neobjevila rurika Z československých luhů a hájů. A protože se konečně mezi pracovní vytížeností našel kratší čas k napsání jubilejních dvacátých Luhů – jsou tadyyy!!

První pán na holení je známej pražskej pankáč Honza Uhlíř, kterej po svým videu z chaty, kde objíždí psy, sestříhal záběry i z dovolený z Řecka. V úvodu předvede pár triků i jeho nabíječka Jana, kterou posléze ten rychlík Jan ojede jenom jedním trikem a navíc ji na potom na padesát vteřin vymění za umyvadlo…

Dalším příspěvkem do Luhů jsou také pražáci – Filip Žákovský, který uspořádal doma session s Vojtou Budayem a Mártym Kravkou. Jak můžete vidět, chlapci mají triky pěkně najetý z EFC klubu, kde jsou pravidelnými návštěvníky. Povšimněte si hezkého momentu v 1:49, kdy Filip práskne hard back tail a to samé vzápětí na přiletivším jiném fingeru! Reskept bro!

Třetím pánem už není pražská krev, nýbrž slovenská… ano, jedná se o našeho častého „luhaře“ Martina Hluchého. Martin konečně vyměnil kukátko ze dveří za kameru gopro a nasázel čistý hard triky na několik rozlišných překážkách, včetně flatgroundu. Na tom si dal i last trik flip to flip.

Posledním bude jmenovaným je Kuba Bohdal, který se v luhách až tak často neobjevuje, ale zato si zaslouží být v dnešním jubilejním díle s jeho pěkným videem. A vlastně co jiného dělat při propršených dnech, než něco natočit a ještě líp, když tam dáte pár neobvyklých one finger triků.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *