EFC Club opening – report

{jcomments on}

Zdravím, jmenuji se Klára, tohle je můj první článek na FingerboardMagu a doufám, že to také nebude můj poslední. Podíváme se v něm na otevírací den zbrusu nového clubu v Praze, o kterém jste se mohli dočíst již dříve na tomto portálu
Akce začala v pravé poledne, kdy se brány klubu otevřeli a mohli jsme si ho prohlédnout na vlastní oči. Klub se skládá ze dvou místností, kdy jedna je větší. V První se nachází obchod, G9 park a G8 plaza. Pak je zde druhá menší místnost s posezením a G6 plazou. Dle mého názoru je tato kombinace parků to nejlepší, co může Blackriver nabídnout a rozhodně se tam nikdo nebude nudit. Snad jedinou nevýhodou klubu je to, že tam pro většinu lidí není mobilní signál, protože se nachází v bývalém sklepě.
Kolem druhé hodiny začal samotný závod, do kterého se přihlásilo 19 jezdců. V kvalifikaci si každý odjel minutovou jízdu, 8 nejlepších pak postoupilo do čtvrtfinále, kde byli po další minutové jízdě vybráni 4 semifinalisté. Do semifinále jsem se probojovala já společně s Honzou Uhlířem, Markétou Dočkalovou a Standou Yovzhiym. Semifinalisté byli rozlosováni do dvojic, ve kterých si v Game of SKATE zahráli o finále. Hrálo se klasicky na 5 písmen, každý měl dva pokusy na zopakování, tři na posledním písmenu.
První los vyšel na Standu s Markétou, kde vyšla vítězně Marky. Druhý souboj byl tedy logicky mezi mnou a Honzou, který mě porazil a posoupil do finále. Poté jsme si se Standou zahráli o třetí místo, které jsem vybojovala já.
V dlouho očekávaném finále se utkali Honza s Markétou v dlouhé bitvě. Honza nakonec odešel s prvním místem, jen tak mimochodem Marky vyřadil na stejném triku jako mě.
Nechyběla ani část Blackriver týmu, která zajistila ceny pro vítěze a o něco menšího obohatila téměř každého, kdo přišel.

Přikládám i video z finále mezi Markétou a Honzou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *