Z československých luhů a hájů #10

{jcomments on}Naše nepravidelně pravidelná rubrika Z Československých luhů a hájů pokračuje jubilejním desátým dílem, ve kterém uvidíte jména jako Juro Danko, Alex Adame, Jakub Masár, Patrik Fuska, Honza Uhlíř, Tomáš Máca, Standa Yovzhiy, Vojta Buday a Zun Pham Ngoc.

Začnu nejstarším videem z EFC klubu, kde práská posledních 6 jmenovaných. Vyšlo několik minut poté co jsem zveřejnil devátý díl luhů a jelikož byl už hodně plnej, tak jsem si říkal, že si ho nechám na desátej díl. Všichni tam mají parádní triky, ale u Mácovi sérky v 0:54 mi trošku padla brada! Víc takových session, Pražáci! 🙂 O video se postaral Patrik Fuska (youtube).

Kuba Masár ze SVK natočil unboxing Blackriver trucků, které vyhrál za 3. místo v fousaté soutěži Ride to Glory (psali jsem o tom tady). Kromě jiného v něm Kuba probere aktuální dění a nakonec BRR trucky namontuje a střihne i několik triků. Běžte mrknout na jeho další videa na jeho youtube kanálu.

Alex Adame – to je také hodně skloňované jméno poslední doby tady na magazínu. Naposled jsem psal, že mě pořád překvapuje a to se mu daří i nadále. Někdy si říkám, že tenhle slovenskej jezdec snad ani nechodí do školy a jen jezdí a točí. V novým videu FAKING RAIN dává hrozný věci. Zvlášť ke konci, když zapojí ss 360 pop shuv-it. Mrkněte i na jeho další videa.

Juro Danko (youtube) je na Slovensku taková fingerová pornohvězda. A že jezdit nezapomněl dokazuje po více než dvou měsících novým videem. Trošku depresivní černobílé záběry umocněné hraním na klavír dohromady s čistými a stylovým triky dávají v součtu neskutečně pěknou podívanou! Juro opět dokázal, že stačí minuta dvacet k tomu, aby ohromil hromadu lidí. TOP!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *