Montage nálož

{jcomments on}Tak jsem se všichni úspěšně vrátili z Mystic SK8 Cupu a opět se budeme snažit Vám přinášet ty nejlepší a nejzajímavější novinky. Samotný report včetně fotek bude na magu ještě tento týden. 
První novinkou bude, jak titulek napovídá, souhrn těch nejlepších montáží, které vznikly za dobu naší drobné nepřítomnosti. Začneme hned z ostra editem od berlínského video mastra, pana Haralda Schone. Tentokrát sestříhal svoji návštěvu v USA u Mika doma, kde uvidíte přední americké jezdce + německé návštěvníky jako Elias, PoP team, TKY a další! Slušná podívaná!

Druhou vydařenou montáží je double-part Jasona Barda a Chrise Krafta, opět u Mika doma, kde kluci jezdí prakticky na všem, co má Mike doma, od všemi známého Doctor’s nebo Eliasova betonového parku až po jednotlivé překážky. I zde fanoušci kreativity a neobvyklých triků najdou svoje.

Do třetice všecho dobrého tu máme skateboardovo-fingerboardovou od rakouského jezdce Flo Kitzmüllera, která je našlapaná k prasknutí jezdci z celého světa, kteří se v květnu sešli v německém Wunsiedlu při příležitosti Fast Fingers 15. Fingerboardová část začíná od 1:57.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *