Fingrovačka v botkách

Zkoušeli jste někdy jezdit v botách na prstech? Kdo zkoušel, ví, že je to pekelně těžký! Tenhle týpek se toho vůbec nebojí a má můj velkej respekt!

Pojezd před Rendezvous 30

Každý určitě zná tento park, závodní pro letošní Fast Fingers 20. Nově ho má i Mike S. pro svoje Rendezvous závody v USA. Jako vždcky, i letos se celá americká smečka stylařů sešla u Mika před závodama a poctivě točili. Mrkněte na to, tohle je 3minutová přehlídka stylu a husťáckejch kombinací!

Nálož videí

Přesně tak, dnes se nám tu sešla řady kvalitních videí, z kterých vám půjdou prsty do zatáčky a slezou vám z nich nehty!

Začneme panem Haraldem Schonem aka Harry, berlínská hvězdička zase vyjela na Rendezvous 30 k Mikovi S. a ráno si přivstala, aby projela Mikův nový BRR park… proč ne, komu se to poštěstí. Harry to má pořád v rukách! I po letech.

Když už je řeč o Mikovi, u Blackriveru mu vyšla další promodelová rampa, už v pořadí čtvrtá a vypadá dost zajímavě, posuďte sami! Pokud jsem dobře hledal, zatím v prodeji není, ale asi to nebude levná sranda.

A na závěr si dáme Polskou stálici, Jakuba Skowrona, který dal dohromady záběry z celého léta 2019, a že toho objel dost!

Riva del Garda

Filip Žákovský nezklamal a na dovolené poctivě točil, jak je u něj zvykem. Loni se vydal do Riva del Garda v Itálii a pořádně jim tam provětral street spotíky.

Stuttgart Fingerboarding

Dneska si opět po dlouhé době dáme trochu Německa, tentokrát ze Štutgartu.

Na tomto videu mě absolutně nejvíce fascinoval ten parčík. Detailní zpracování ulice s obchůdkem, schody a všeho co k tomu patří. Smekám! Rozhodně kdo hledá inspiraci na dlouhé zimní večery a chystá se stavět přes zimu park, v tomto videu najdete krásnou inspiraci.

Grand fingers – One way plaza

O Polských Grand fingers jsme tu už taky párkrát psali – kluci jsou to velice šikovní, tak proč si je nedat zase. Dnes to bude jejich nejnovější betonový projekt s názvem One way street plaza a testovací jízdu si vylosoval team rider Bartek Borysiewicz. Nutno uznat, plazička je to krásná, jak provedením, tak překážkama. Palec hore borcíí!

Martin Ehrenberger 45 triků

Zakladatel a fb srdcař Martin Ehrenberger právě oslavil 45. narozeniny a má pro nás dárek v podobě 45 triků na mega schodech (které byly jako finálový park pro letošní Fast Fingers 20). Pěkná podívaná! Jsem zvědavý, jak se mi bude fingerovat v takovém věku. 🙂

Zdeněk Gál

Pokud si pamatuješ jméno Zděněk Gál aka Blade, tak už seš pamětník českýho fingerboardingu 😀 protože Blade byl jedním z nejaktivnějších riderů české scény v roce cca 2006. Letos znovu koupil fingera a oprášil svoje skills, jako za starých časů, kdy rampy byly drahý, vyrazil na pořádnej street! Dobrá práce a rádi uvidíme další video!