Ryan Bernier pro FlatFace

Ryana u nás na magu velice dobře známe a objevuje se tu dost často. Není se čemu divit, když sází jako král a točí často… ve FlatFace teamu je už pěknou řádku let, ale až teď natočil welcome part a je to MEGA BOMBA! Ryan je opravdu král a to co předvádí v tomto partu je neskutečný…

Femblance

A máme tu další masivní montáž! Tentokrát to bude 100% babinec! Holky z celýho světa daly dohromady tenhle 22 minutový sestřih plný hooodně našláplých triků.

FlatFace teamová montage

FlatFace team bez pochyb patří k jedním z těch nejvíc nejvíc na světě a každoročně vzniká dlouhá montage na nový rok. Korona pomohla FlatFace týmu dát dohromady skoro 1,5h dlouhé teamové video! Každý tam má slušný video part! Vyčůrat, donést si pití a brambůrky a pohodlně se usadit, jdeme na to!

Anglická montáž BIG HEART

Víte jak se říká „všechno špatný je pro něco dobrý“? Asi na tom něco bude, protože koronavirus přeje dlouhým finger videím. První se hlásí montáž Angličanů, která je plná samých velkých ikon téhle scény, staří borci, kteří utvářeli zdejší scénu + nová omladina plná energie, vypilovaného stylu a mega komb… krásný průřez!

Pěkně se usaďte a dejte si necelých 8 minutek poctivého fbingu!