Pateo 7 years

Každoročně v září v Portugalském Portu probíhá oslava výročí existence tohoto legendárního finger shopu – Pateo provozovaného Oakwheels. Ani letos nechyběly přední evropští jezdci z Německa, Italie, Španělska, Švýcarska a pochopitelně Portugalska.

Mrkněte na video jak probíhalo finále – letos strašná darda! Stylovky a těžký komba nechyběly.

Sešnička na Vyšehradě – Pražští lokálové

Klucí z Prahe to hecli jako za starech časů a dali session na legendárním pražském spotě „Houbě“ na Vyšehradě ve složení Vojta Buday, Honza Uhlíř, David Siegert, Duong Pham Ngoc a Márty Kravka. Pěkná práce kluci!

Komu by se ten spot líbil, doporučuji na Vyšehrad vyrazil, v okolí toho kongresového centra jsou ještě další 2 podobné bazény! Jeden lepší než druhý.

Crete fingerboard ramps

Česká scéna poslední dobou docela kvete a to nás mega těší! Dalším důkazem je nová firmička na trhu a nutno uznat, že to vypadá skvostně! Jmenují je Crete fingerboard ramps a dělají překážky z betonu.

Shop aktuálně funguje pouze v angličtině, ale brzy pojede i česká verze. Kdo nechce čekat na českou verzi, doporučuji kontaktovat přes instagram nebo email a s klucíma se domluvit. Měl jsem navíc tu čest už bariéru projet a smekám, opravdu luxusní pojezd! Krásné hladké hrany, beton se nedrolí, rampa je těžká, neklouže po stole, má super tvar a vyladěné detaily. Za nás mega palec nahoru a vřele doporučujeme podpořit, pokud můžete. Díky a budeme se těšit na další kousky, které brzy přijdou.

Fingrovačka v botkách

Zkoušeli jste někdy jezdit v botách na prstech? Kdo zkoušel, ví, že je to pekelně těžký! Tenhle týpek se toho vůbec nebojí a má můj velkej respekt!

Pojezd před Rendezvous 30

Každý určitě zná tento park, závodní pro letošní Fast Fingers 20. Nově ho má i Mike S. pro svoje Rendezvous závody v USA. Jako vždcky, i letos se celá americká smečka stylařů sešla u Mika před závodama a poctivě točili. Mrkněte na to, tohle je 3minutová přehlídka stylu a husťáckejch kombinací!