Nálož videí

Přesně tak, dnes se nám tu sešla řady kvalitních videí, z kterých vám půjdou prsty do zatáčky a slezou vám z nich nehty!

Začneme panem Haraldem Schonem aka Harry, berlínská hvězdička zase vyjela na Rendezvous 30 k Mikovi S. a ráno si přivstala, aby projela Mikův nový BRR park… proč ne, komu se to poštěstí. Harry to má pořád v rukách! I po letech.

Když už je řeč o Mikovi, u Blackriveru mu vyšla další promodelová rampa, už v pořadí čtvrtá a vypadá dost zajímavě, posuďte sami! Pokud jsem dobře hledal, zatím v prodeji není, ale asi to nebude levná sranda.

A na závěr si dáme Polskou stálici, Jakuba Skowrona, který dal dohromady záběry z celého léta 2019, a že toho objel dost!

Riva del Garda

Filip Žákovský nezklamal a na dovolené poctivě točil, jak je u něj zvykem. Loni se vydal do Riva del Garda v Itálii a pořádně jim tam provětral street spotíky.

Stuttgart Fingerboarding

Dneska si opět po dlouhé době dáme trochu Německa, tentokrát ze Štutgartu.

Na tomto videu mě absolutně nejvíce fascinoval ten parčík. Detailní zpracování ulice s obchůdkem, schody a všeho co k tomu patří. Smekám! Rozhodně kdo hledá inspiraci na dlouhé zimní večery a chystá se stavět přes zimu park, v tomto videu najdete krásnou inspiraci.