Trocha Francouzského fbingu

O Francii moc slyšet není, co se tyče fingerboardingu, asi jsou dost zaneprázdněni žlutými vestičkami. Ale přece jenom jedna akce proběhla. Pár skalních se sešlo a pojezdili na moc zajímavých parcích, homemadovky, ale pěkná práce s dobrými nápady!

John Cowart

Johníka jsme tu už dlouho neměli, ale kdy už tu je, je to pecka jako prase! Skvělá překážka a jeho psycho kombinace triků… strašně dobrý! Ta překážka mi přijde i poměrně malá a myslím, že to co na ní John dává není žádná legranda.

Pateo bowl – Nash

Nash z Californie si nedávno udělal euro výlet a obrazil všechna důležitá fb místa v Evropě – Berlín, Schwarzenbach a Porto. Samozřejmostí návštěvy Porta je Pateo a jejich ikonický bazen!

Filip Žákovský

Máme tu další z mrtvých vstání, tentokrát Pražskýho lokála Filipa Žákovského. Prej jsou to hafo starý záběry, takže by nás všechny, Filipe, zajímalo, jak jezdíš teď, když tahle mega nálož je stará…

ASI Berlin shop

Jistě všichni z Vás víte o ASI Berlin shopu v Berlíně, konkrétně na ulici Boxhagener Str. 14. Je to taková fingerboardová Mecca, do které se alespoň jednou za život musí každý fingerboarďák vydat. Ideálně častěji, přecejenom to nemáme tak daleko z ČR.

Ruku na srdce, asi nebude úplně lehké vyžít s kamenným fingerskateshopem v Berlíně, proto Timo zřídil i e-shop, kde nabízí všechny produkty, které jsou k mání přímo v kamenném shopu! Pěkně si celý shop proklikejte a pokud se zalíbí, hned objednávejte, prachy jdou na podporu unikátního místa, který nechceme nechat zaniknout! WWW.ASI-BERLIN.COM

Davo Francis a Chico Barbieri

Tihle dva kousci jsou maximálně nenároční a všichni, kdo brečí, že nemají rampy by se měli dívat. Ideální ukázka toho, jak málo stačí ke štěstí.

Ale doma ty židle rodičům moc neojíždějte, nemuselo by je to moc potěšit…