Jak se vyrábí Ark ramps

{jcomments on}Ti z Vás, kteří často brouzdají po Instagramu a zajímají se, tak jistě znají docela novinku na scéně – Ark ramps. Nutno uznat, že Ark má v nabídce dost pestrý výběr originálních kousků. Teď se navíc můžete podívat, jak svalnatý Dan dělá tyhlety kousky.

Pan Martin Winkler a Julian Buono

{jcomments on}Dneska si dáme trochu německa, který tu už nějakej pátek nebylo. Hned na začátek si dáme legendu všech legend, otce fingerboardingu – Martina Winklera! Video je naprostá klasika, ve které Martin předvádí všechny svoje oblíbený triky…

Druhý video už bude spíše o tricích, v novém ASI Berlin storu si Harry vzal do parády místňáka Juliana Buona, který má ty parky pěkně najetý a práská jeden heel flip za druhým!

55mm široká deska

{jcomments on}Napadlo Vás někdy jezdit na 55mm široké desce? Mě rozhodně ne, ale očividně Mike Schneider má trochu jiné myšlenkové pochody něž ostatní a přešel od „jenom myšlenky“ k realnému setupu, sehnal si 55mm desku od Zaden fingerboards, smontil k tomu 55mm široké Dynamic trucks, Flatface kolesa a voalá… jezdí si doma na téhle brutální plachtě!

Mike Whitcombe pro Joycult

{jcomments on}Firma Joycult je tu u nás pečená vařená co? Nebojte, žádná skrytá reklama v tom není, hold mají slušnej team, kterej je aktivní… tenhle punkáč z Anglie už tu dlouho nebyl, tak o to raději vidím, že pořád jezdí. Má takovej poctivej surovej styl s kteativním výběrem triků. Radost pohledět.

Jakub Skowron pro Joycult

{jcomments on}Tohohle polského gangstera jsme tu už párkrát měli co? Jakub Skowron totiž není žádná lína zadnice a točí. Tentokrát si střihnul 3 minutovej rychlej part pro svýho kanadskýho sponzora Joycult, kterej je plnej docela dost šílených věcí! Vřele doporučujeme si to dát: