Sakra štýlo!

{jcomments on}Aktuálně se nám sešly dvě super videjka a každý z úplně jinýho konce světa!

První si dáme nám blízké Slovensko, kde lokální Juro Danko, sběratel sponzorů, si nově píše do kolonky sponzorů Yellowood a Ytrucks – klasiku z portugalského Porta – super kvalitku zboží. Welcome video je samozřejmost v podání Juraje a štýlo triky a kombíčka ještě vetší samozřejmost. Gratulujeme moc, Juro, a nech sa daří!

Druhý v pořadí, avšak ne o moc málo štylař, je brazilský Lucas Bellaguarda, který dal do kupy kompilaci za letošek plnu neskutečných kombíček – prostě si to dejte a budete čubrnět!

Finga fingerboards Outdoor spot 2016

{jcomments on}V první řadě všem přejeme hezký a poklidný svátky plný fingrování! V druhé řadě Vám chceme taky něco nadělit, a to pořádnej nášup rychlýho, venkovního fingerboardingu v našem podání. Pohodlně se usaďte, na chvilku odložte cukroví a vychutnejte si Finga fingerboards Outdoor spot 2016 video:

Díky všem za podporu a přízeň v uplynulém roce a věříme, že ten nadcházející rok bude o fous lepší než ten letošní, který byl taky dobrý!

Poslední dny BRR storu

{jcomments on}Jak jste se mohli před nedávnem dočíst, Blackriver store Berlin už není BRR store, ale ASI Berlin Store, leccos se změnilo, leccos zůstalo, hlavně že to místo stále žije (BTW kdo může, určitě darujte nějakej zlaťák na udržení týhle fingerboard meccy https://www.patreon.com/Timokranz)

Jospe z Kanárských ostrovů si udělal výlet, aby se konečně podíval na tohle legendární místo a jak si to užil můžete mrknout v tomto 14 minutovém videu:

Filip Žákovský testuje nový GoPro5

{jcomments on}S velkou radostí si dneska dáme video z ČR, konkrétně z Prahe, kde lokál Filip Žákovský po delší době zase něco natočil (kluku kluku, pěkně to flákáš! ale pořád to máš v prstech…). Pokud zvažujete GoPro, můžete mrknout jak z toho vypadají záběry:

Trocha Ameriky!

{jcomments on}V Americe to žije! V Kalifornii mají krásně teplíčko, ne jako u nás, takže venkovní kontest Sorry for Fingerboarding muže běžet v plném proudu. Drake Eliot nelení a z pátečního předkontestového pojezdu hned sestříhal klip jak to tam vypadá. Mrkněte sami, mají tam moc zajímavý parčíky. Samotné finále jejich serie bude 17.12., takže se těšíme na další videa.

No a stálice youtube finger scény Mike Schneider natočil pojezd na nových překážkách od BRR společně s legendou stilu Jay Linehanem a Douglasem Bodkinem. Ty překážky mi přijdou jakoby už BRR vůbec nevědělo co novýho přinést, ale ta pyramida společně se zídkou vpadá docela použitelně.