Jak snadné je si udělat spot…

{jcomments on}V tomhle videu sice moc ježdění neuvidíte, ale zato je to perfektní příklad, že udělat si spot je prostě easy! Takovýhle betonový kostky jsou všude kam se podíváš, doma kus železa najde taky většina z Vás, lepidlo a zdar, jezdíš na hladký hrance, pěkně venku a na betonu. Za nás velkej palej nahoru pro Joycult!

Fingerboarding v Taiwanu

{jcomments on}Letem světem, dneska do Taiwanu! Přesně v tomhle městě se nachází další unikátní fingerboard friendly místo – Happy Fingers shop – kammený krám s čistě fingerboard vybavením! Je to logický, že pokud je někde místo, kde se dá trénovat, scéna tam poroste a přesně tohle se Joeovi daří a pěstuje si tam mladý Taiwance, kteří to už teď mají pořádně v prstech!

Pateo – 5. narozeniny

{jcomments on}Portugalské Porto je aktuální meccou evropského fingerboardingu díky svým dvěma kamenným fingershopům a jedním z nich je Pateo, kde se každý rok v září slaví narozeniny shopu. Letos byla akce obzvlášť povedená, protože dojela hromada němců a youtube postupně zaplavují videa.

Na závěr trojice si dejte minipart Ramona Angelowa, který nechtěl mít jenom 4 triky v nějakém videu, ale řekl si že natočí celej part plnej mega serek!

Adrian Witzel – Berlinwood PRO!

{jcomments on}Adrian už je letitým členem Berlinwood a BRR teamu s nemalým počtem hodně pekelných videopartů pro své sponzory, ale až teď se dočkal svého vlastního BW promodelu – jako jeden z hodně mála! Nechybí ani video, kde nakládá jako za starých časů, když byl ještě malej kluk…

Samotné prkno samozřejmě na BRR shopu na prodej ZDE ve všech tvarech.

Bonk street

{jcomments on}Bonk benches, jedna z mladších amerických firmiček, poměrně silně oslovila celý svět svými realistickými lavičkami a byla jenom otázka času, než vznikne video jako toto. Skejtovačka v poměru 1:8!

Dylan Macfarlane

{jcomments on}Předpokládám, že pro většinu z Vás je jméno Dylan Macfarlane stejná neznámá jako pro mě, ale o to více překvapený budeš, až shlédneš jeho nový part pro Woob. Technický triky, styl na míle daleko a homemade betonový spotíky!