BR store – 6 let!

{jcomments on}Jo, čtete správně, BR store v Berlíně už tuto sobotu odpálil 6 let existence! Je neskutečný, jak to letí a navíc v této době držet finger shop 6 let naživu… klobouček Timovi!

U takové slávy nesměl chybět Martin Beckmann z FbTV.de a všechno natočit. Uvidíte německé stálice scény jako Stolly, Christ, Frank nebo Marcus W, kteří to pořád pekelně zabíjejí! Šup na video!

Nálož videí III

{jcomments on}Dneska se nám tu sešlo pěkný množství hodně nadupaných videí, tak pojďme na ně.

Jako prvního si dáme Marcuse Schmidingera z Rakouska, vítěze Fast Fingers v roce 2011, který letos při návštěvě Schwarzenbachu v Německu navštívil i legendární místo Am Steig, kde natočil na jejich novém betonovém parku pěkný sérky:

Dalšího si dáme dvoj video od slovenské štyl-stár Juraje Danka, který si pěkně hraje s novým GoPro 4. Super edit a ještě víc super a ve stylu triky, jako vždy…

V dalším videu zavítáme do USA a jak už je z této země zvykem, posvítíme na Mika Schneidera, ten u příležitosti nedávných Rendezvous měl na návštěvě Harryho a společně zajeli k Ryanu Bernierovi a neskutečně naložili Ryanovu parku!

Ááá poslední zajedeme zase zpátky do Evropy a dáme si Rusko, které tu už hodně dlouho nebylo, ale jak brzy uvidíte, je to rozhodně škoda, skrývá velké množství neznámých jmen, která mě osobně brutálně překvapila.

Čechoslováci rozšiřují teamy

{jcomments on}V minulém týdnu se nám pěkně sešly 2 videa, kde jeden český jezdec začal jezdit za slovenskou firmu a slovenský jezdec začal jezdit za českou firmu.

Z českých řad začal Filip Žákovský reprezentovat 2KR fingerboards a jeho welcome video je zde:

Za Slováky obživl Martin Hluchý, který opustil český SnobStyle, aby nově reprezentoval Millmack a ani zde nechybí welcome klípek:

Klukům gratulujeme a ať Vám to šlape, chlapi!

Kanadský fingerboading

{jcomments on}Dneska si dáme povedený sedmi minutový video z Kanady, kde 3 týpci objíždí město, hledaj streetový spoty – špinavý, čistý, hrubý nebo hladký povrchy, nezájem, musejí prásknout triky na všem, co se dá. Je vidět, že kluky to baví a fingerboarding si užívají, což se u mnoha dnešních ostatních videí moc často nevidí.

Pořádná vertka!

{jcomments on}Ikdyž je dnes ježdění bazénů “in“, tak vertku nejezdí skoro nikdo. O to víc rád vidím, že majitel JoyCult docela jeho vertku provětrává a práská v ní pořádný pekla. Mrkněte na to a nechte se inspirovat.