Alex Christ za TNP

{jcomments on}Alexe Christa jistě netřeba připomínat, všichni ho už znají pro jeho šílený lajny a double flipy do všeho a ze všeho a dále taky pro jeho široký seznam sponzorů. V historii magu byste možná napočítali víc Alex Christ welcome to… videí než pořádných československých videí. Nicméně Alex teď píše do kolonky sponzorů i TNP – anglický shop s plným názvem The NORwood Project.

Jay Linehan – Berlinwood promodel

{jcomments on}Už je to několik měsíců, co se po netu začaly objevovat obrázky nového promodelu Jay Linehena, ale konečně je vše oficiální, vyšlo k tomu i promo video, kde Jay, jak je zvykem, neskutečně sází! Třeba nohely z fs noseslidu nebo 36flip z bóra… další pekla si prostě pusťte sami.

Nálož videí II

{jcomments on}Opět se nám po pár slabších dnech, kdy nebylo nic pořádného k vidění, sešlo pár hodně hodně hodně dobrých kusů! Začneme hned z kraje, z Německa, kdy se před měsícem stav Nico Frank oficiálně riderem za Blackriver-ramps a jak je zvykem, tento krok je doprovázen welcome videem. A když už byli kluci u toho točení, dali dohromady ještě jedno video, na posledním FF závodním parku.

A zde slibované welcome video – klasická Nickova stylovka.

Dále tu máme super edit od Oak wheels, kteří stadičně točí videa podle měsíců – tentokrát je to za delší dobu ato posledních 6 měsíců, kde uvidíte krátce něco z FF 19, klasicky z Patea a nějaké street spoty v Portu.

A to nejlepší na závěr! Juraj Danko štáájl, který od teď grinduje jenom 2kr trucky. Jedná se o poměrně novou firmu pocházející ze Slovenska a více o ní najdete zde.