Mystic SK8 Cup 2016

{jcomments on}Jako každý rok, matadoři české fb scény Big Construction budou hájit fingerboardové barvy na prestižním skate závodě světové úrovně Mystic SK8 Cup 2016 v Praze, od 1. do 3. 7. 2016. V relax zóně najdete stánek s fingerboardingem, bude tam jak replika Štvanického skateparku, tak Big Air a rovněž speciální snížený park pro malé, kde se můžou vyřádit. Zároveň bude probíhat součást světového poháru ve skateboardingu v podání předních světových riderů jako například David Reyes, Dave Bachinsky, Leticia Bufoni nebo Alex Sorgente, večer velmi bohatý hudební doprovod všech žánrů a v relax zóně plno zajímavých stánků.

Budeme se na Vás těšit letos ve velmi hojném počtu.

EFC Challenge Serial Vol. 8 – report

{jcomments on}Jak podle předchozího článku víte, dnes se v pražském EFC klubu jelo další EFC Challenge a Martin Hluchý dal do kupy pár slov, jak se tam dnes chlapci a děvčata měli.

„Okolo 11:00 sa začali schádzať prví ľudia a taktiež prišli aj kluci z ČT. Potočili sme s nimi pár rozhovorov a nejaké triky. O 13:00 začala súťaž. Nič veľké, klasická komorná akcia… niečo okolo 15 ľudí v celom klube. Každý mal minutku na jazdu a po jazdách sa vybralo 6 ľudí do „semifinále“ (resp. týchto 6 ľudí znovu jazdilo minutku na parku). Nakoniec sa do finále dostali traja najlepší a takéto je konečné poradie:

1. Vojta Buday

2. Martin Hluchý

3. Honza Uhlíř

4. Robin Šťastný

5. Zun Pham Ngoc.“

Díky Martinovi za info a gratulujeme Vojtovi!

 

EFC Challenge Serial Vol. 8

{jcomments on}Pražský EFC klub se opět probudil k životu a na 25. června 2016 si připravil další ze série Challenge Serial, tentokrát s číslovkou 8. Určitě si nenechte ujít tenhle pohodovej sobotní contest s venkovní koupačkou! Registrace je zdarma a můžete vyhrát supr ceny a pokecat ze starýma známýma felákama. Takže v sobotu 25. na Křídlovický ulici v EFC klubu!

EDIT: Vyšla videopozvánka!

Irish Favério

{jcomments on}Pro dnešek to tu trošku oživíme hodně rychlým editem z portugalských krajin, konkrétně z Porta. Místní stylař Irish, kterého můžete znát i z nějakým montage z Pateo obchodu, natočil kratší video, kde si prostě jezdí jenom to svoje… určitě doporučuji mrknout i na jeho ostatní videa, dá se tam hodně inspirovat na nové triky do svého repertoáru. 🙂

Martin Hluchý – Ultimate part

{jcomments on}Vždy s velkou radostí vidíme nějaké nové české/slovenské video a dnes naši radost naplnil Martin Hluchý, který dal dohromady po dlouhé době zase nabušený video plný stylu tak jako dřív! Doufáme, že to na nějakou dobu není zase poslední…

BR Store sešnička

{jcomments on}Blackriver store v Berlíně byl vždycky místem, kde se to scházelo a o to víc rád vidím další videa. Tentokrát to není pouze ve složení berlínských lokálů, ale nemalou část si tam střihnou stylař Harry a nebo nekonečný lajny od Ramona.

Určitě sledujte BR Store na FB, často se tam najdou zajímavý věcičky a kdo má šanci se mrknout do nedalekýho Berlína, vřele doporučujeme!

Další FF19

{jcomments on}Objevilo se další video z FF19 z minulého víkendu, které, řekl bych, úplně parádně vystihuje přítomnou atmosféru, je plné triků, známých jezdců, zákulisí… všechno jak má být. Radost shlédnout.