Fast Fingers 19 očima čechů

{jcomments on}Tak máme letošní FF za sebou a netrvalo ani dlouho a máme tu video od české výpravy. Postaral se o něj Filip Žákovský – díky! Jak jste mnozí postřehli, letos mělo FF opět čecha ve finále, ale byl jím Honza Uhlíř, kteří si dal životní premiéru (snad ne zároveň derniéru) a nakonec vybojoval krásné 6. místo! 14. byl Vojta Buday. Komplet výsledky jsou na FB fástů a zde top šestka. České video přikládáme a klukům moc gratulujeme!

1 Tommaso Busoni
2 Sandro Seidel
3 Valenin Leiber
4 Alex Christ
5 Nico Gummelt
6 Jan Uhlír

Harry a Mike na lavičkách

{jcomments on}Pro všechny milovníky Harryho stylu tu máme pastvu pro jejich oči… při jeho návštěvě u Mika doma dali dohromady kratší video na super spotíku s mramorovýma lavičkama.

Mimo jiné, takovýhle spotík si doma mužete každej vyrobit za 80 kč z betonu a užijete si srandy 4 kopce. Za chvilku jsou prázdniny – u nás je jasno.

Video mix

{jcomments on}Tentokrát se nám po dlouhý době sešlo víc pěkných videí, takže nastal čas pro video mix.

První si vezmeme do parády zde velmi známého Mika Schneidera, který se snaží fbing rozšiřovat mezi veřejnost a dal dohromady krátký video s Great Big Stories, kteří vytváří sestřihy různých zajímavých lidí, k čemuž je fbing jako stvořený. Obecně se jim to moc povedlo a pokud alespoň trochu chytáte angličtinu, určitě si to dejte.

Dalším pánem na holení je Nico Frank, který vydal nový full part a nutno podotknout, že něco takhle nabušenýho už jenom těžko uvidíte! Smekáme…

Posledním pro dnešek bude Filip Žákovský. S partičko lokálů z Prahy dali dohromady session u Filipa doma. Supr triky, lajny, pěkná atmosféra videa… jsme rádi, že to v Praze snad zase žije trochu víc fbingem a budeme moc rádi, když zase něco natočíte kluci 😉