Fast Fingers 19

{jcomments on}Jako každý rok i letos bude Fast Fingers, mistrovství světa. Místo konání je stále stejné v BRR city aka Schwarzenbach an der Saale 28.5.2016. Tak doufáme, že se tam objeví co nejvíce čechů, ať je vidět, že česká scéna žije! Začněte přemlouvat rodiče a domlouvat kámoše, čas letí a závody jsou už za chvilku. Registrace byla právě spuštěna… směle do toho.

Zároveň se včera na facebooku objevila fotka, kde majitel BRR postavil další betonovej fingerpark… vypadá moc parádně. Třeba bude právě na FF možnost na něm pojezdit.

BATH 7 videa

{jcomments on}Konečně nám vypluly na povrch kvalitní Battle at The Harrics videa a jako každý rok je to supr kvalitka s ještě víc supr trikama!

Začneme belgickým jezdcem Arnaud Bonhomme

Další edit je jako každý rok od M. Beckmanna, pana FbTV.de, takže kvalita zaručena…

A to nejlepší na konec! Juraj Danko, pán editu… smekáme. Takže asi tak se měla česká výprava. 🙂

A komu uteklo samotný finále, opět díky FbTV.de máte možnost omrknout znovu.

Battle at the Harrics #7 LIVE!

{jcomments on}Rok se s rokem sešel a máme tu opět Battle at the Harrics. V Berlíně se již po sedmé koná závod 64 nejlepších jezdců světa. Za naše končiny zde máme Honzu Uhlíře, Vojtu Budaye a dvojnásobného vítěze Petra Ptáčka.

20:24

BATH#7 již zná svého vítěze, kterým je Valentin Lieber. Čeští jezdci se letos bohužel neprosadili. Nejlépe dopadl Petr Ptáček, který vypadl v třetím kole. Pořadí prvních čtyř je následující:

1) Valentin Lieber (DE)

2) Tobias Stoll (DE)

3) Tommaso Busoni (IT)

4) Alex Christ (DE)