Fbing v Portugalsku

{jcomments on}Portugalsko je momentálně jednou z nejvíc fingerboardingu nakloněnou zemí v Evropě díky hned několika světově známým a hodně silným firmám, proto tam vyrostly hned dva shopy zaměřené přímo na fingerboarding. Jedním je i Pateo v Portu, kde se každoročně objeví pár evropských riderů a stráví tam několik dní. Momentálně se tam pohybuje Stolly a to by tomu nebylo, aby nevzniklo nějaký video… máme hned dvě, v jednom triky krutější než v druhým!

Ramon Angelow 2016

{jcomments on}Nedávno jsem tu měli článek o Ramonovi, jak zabíjel na jednom festivalu u BRR a při té příležitosti stihli ještě přes noc natočit Ramonův full part. Ramon si vzal do parády XL Playground a na něm provětral pár menších BR překážek a musím uznat, vylezla z toho pecka jako sviňa! Dlouhý lajny, pekelný triky… no prostě Ramon!

Znovu Jay

{jcomments on}Asi se Jayovi u nás na magu líbí a zároveň nám se líbí jeho videa, tak ho tu máme znovu. Tentokrát ve videu uvidíte jenom a pouze Jayův originální a snad nikdy neokoukatelný styl… konec slov, běž na to mrknout!