Přehlídka stylů!

{jcomments on}Dneska se nám sešly 2 videa, kde neuvidíte žádný trik, který by nebyl ve stylu jak sviňa! Samá známá jména nám dnes zpříjemní nedělní poledne. Začneme amíkem Jayem Linehanem, kdo zná, ví co čekat… jako vždy neobvyklý triky, který půlku ani neumíme pojmenovat…

A jako druhýho stylaře moc rádi představíme slovenskou stár Juraje Danka! To co ve videu uvidíte za triky vám garantuji, že moc nepochápete!

Tomas Schwarz

{jcomments on}Někteří bystřejší z Vás si určitě jméno Tomas Schwarz ihned spojili se super editem a dneska tomu nebude jinak! Tenhle rakouskej fingerař si už pár let hraje v kamerou a dělá parádní videa. Tentokrát si vzal na pomoc s trikama Schmidiho a vytvořil další težko zapomenutelný video!

Frank a Angelow u BRR

{jcomments on}Po dlouhý době tu máme pořádný video. Minulý víkend firma Blackriver spolupořádala hudebně-skejtový festival a samozřejmě tam vřadila i fingerboarding, kde si na exhibici přizvala Nico Franka a Ramona Angelowa. Už jenom podle jmen se můžete těšit na nekonečný sérky plný nelehkých triků na super parcích!