Martin Ehrenberger

{jcomments on}Pokud se Vám líbil betonový park, na kterém v předchozím článku jezdil Nick Herzog, teď máte příležitost k němu přičichnout znovu a na delší dobu. Majitel BRR Martin Ehrenberger na něm natočil reklamu na split ply Berlinwood prkna, která jsou opět v prodeji a opět v limitovaném počtu na BRR šopu.

Blackriver a Berlinwood novinky!

{jcomments on} BRR a BW to v poledním týdnu strašně rozjeli! BRR nabízí nově i kšiltovky, kulichy a dokonce batohy. Z překážek máme na výběr nově bariéry a inovované parkovací bloky. Má jít o těžší materiál, takže překážky tolik nekloužou po stole. No a na závěr mají 4 nové rampy, promodely jezdců, ovšem John Coward spina je pecka jak pr*se!

Zároveň BerlinWood přišlo s novýma grafikama na rok 2016, ale k mání jsou už nyní. Opět se objevuje pár promodelů pro jezdce jako J. Mendéz, G. Senges, sám Timo Lieben nebo M. Winkler. Vše k mání na BRR eshopu.

One zmiňovaná spina.

0Na betonech se projíždí Nick Herzog, kterého už pár let nebylo vidět, ale styl má pořád nejlepší!

A dalším průvodním videem se pochlubil Martin Winkler se svojí vertkou.

Lucas Bellaguarda

{jcomments on}U tohohle videa není co psát, protože stejně jako já nebudete mít po dokoukání slov a budete sbírat bradu z klávesnice! Velkej respekt!