TKY – Berlin spoting

{jcomments on}Timo „TKY“ Kranz, bez pochyb legenda a důležitá postava současné scény má velmi zajímavé koníčky. Často sedne na kolo, obráží Berlin a hledá spoty! Foták samozřejmě nesmí chybět… Tentokrát Timo našel perfektní betonovej kousek jako U rampa. Kdo má rád streetovej fingerboarding, doporučuji omrknout další Timovy videa.

Pateo – 3. narozeniny

{jcomments on}Většina z Vás má snad v podvědomí portugalský obchod Pateo, který je držen pod záštitou Oak wheels už třetím rokem a každé září se tam jedou závody při příležitosti oslav narozenin tohoto shopu. Francisco Martins nenechal nic náhodě a když už tam jel, natočil supr video se supr trikama, mrkněte na to… a ta nová plaza je taky pěkně bombová!

Francisco Martins

{jcomments on}Konec léta přichází, někdo truchlí, někdo radši odjel do tepla, někdo už je ve škole a někdo točí! Portugalský vyznavač neobvyklých triků a no comply kombo triků je ten případ, který točí. Vyslal do světa skoro 4 minutový part. Začíná to na jeho uroveň normálníma trikama, ale od půlky se to rozjede úplnýma šílenostma, který ani neumím pojmenovat… no posuďte sami.