Fast Fingers 18 – registrace spuštěna!

{jcomments on}Převážně pro všechny, kdo se chystáte do Schwarzenbachu na mistrovství světa ve fbingu – registrace už byla spuštěna! Stačí vyplnit formulář a za měsíc vyrazit na západ. 😉 Jedná se o nezávaznou „předregistraci“ kde pouze dáte najevo, že máte zájem přijet a soutěžit, v případě velkého počtu zájemců bude výběr zúžen na menší množství jezdců. O potvrzení registrace budete informování mailem, ale myslím, že by neměl být problém se tam dostat.

Aftervours 20

{jcomments on}Americké závody Rendevous zná snad každý a že jim předchází a i po jejich skončení dochází k dalším pojezdům u Mika S. ví snad taky každý… jinak tomu nebylo letos při dubnových Rendevous 20, ale letos tomu chlapci pořádně osolily a ty triky a komba co jsou na tomto videu ke spatření?? To nebudete chápat!

FF 18 závodní park!

{jcomments on}Něco málo dní a měsíc nás dělí od dalšího mistrovství světa ve fingerboardingu – Fast Fingers 18 a už tu máme video, kde Mike S. práská na novým BRR parku, který letos bude závodní! Nutno uznat, že tenhle vypadá naprosto luxusně, nebo snad ne?? BRR chválíme a těšíme se na letošní FF, až tenhle park projedeme.

Plakát na Fast Fingers 18!

{jcomments on}Květen je ve znamení fingerboardingu. Dokazuje to i datum dalšího mistrovství světa ve fingerboardingu Fast Fingers 18, na kterém logicky nesmí chybět loňský vítěz Petr Ptáček. Organizátoři pustili do oběhu nový barevný plakát, co na něj říkáte? Více info na fast-fingers.com.

Zdroj: fingerboardTV.de

Containall fingerboard session

{jcomments on}Ve spolupráci Fingerboard magazínu, Finga fingerboards, Big Construction a kulturního centra Containall se 9. května 2015 v Praze uskuteční open air fingerboardové závody Containall fingerboard session. Akce „pod širým nebem na břehu Vltavy“ se koná v centru Containall (sezonní kulturní centrum vytvořené z přepravního kontejneru) na adrese Cihelná 4, Praha 1 – Malá Strana. Otvíráme 13:00, závod začne v 15:00. Registrace probíhá na místě. Vstup a startovné zdarma!

Na místě se můžete projet na jednom z několika fingerboardových parků z dílny Big Construction (nebude chybět replika skateparku Štvanice), osvěžit se v baru, jež je součástí přepravního kontejneru, závodit o super ceny nebo se prostě kochat výhledem na nedaleký Karlův most. Ceny pro závodníky věnovali Big Construction, Finga fingerboards, Yellowood (Ywheels, Ytrucks), Oak wheels, Ghost fingerboards a KL-Wood.

Případnému dešti se budeme bránit zuby nehty, takže se nemusíte bát, že zmoknete. 🙂

V případě účasti se nezapomeňte potvrdit v události na Facebooku – https://www.facebook.com/events/1582748832001824/.

Kulturní centrum Containall – http://containall.cz/info

Oak wheels – březen

{jcomments on}Možná si už někteří z vás všimli, portugalské Oak wheels každý měsíc vypouští video, jaký byl uplynulý měsíc jejicho očima a březen měli opravdu pěkný! Session v Portu, v Lisabonu a na závěr BATH v Berlíně. Vše pěkně proloženo random záběry, triky, místy doplněno hudbou… prostě pěkných odpočinkových 6 minut 40 sekund.

Nico a Basti

{jcomments on}Všemi opěvovaný styl Nico Franka není třeba představovat a aby to bylo zajímavější, vzal si na pomoc pro mě osobně neznámého Bastiho, který má taktéž stylu na rozdávání! Nevzniklo nic jinýho než pořádná nálož triků, co Vás nenechají klidnýma…

Battle at the Harrics #6 – videa od našinců

{jcomments on}Jako po každé větší akci se i po „battlu“ vyrojila spousta videí zachycují atmosféru toho závodu, kde proti sobě soupeří 64 nejlepších jezdců světa. Samozřejmě nezveřejníme všechna videa, které lidé stihli do této chvíle nastříhat, ale zaměříme se na CZ&SK crew. Ostatní si můžete snadno dohledat.

Martin Hluchý je jeden z posledních poctivců, kteří pravidelně z každé akce něco sestříhají. Ať už se jedná o lokální závod nebo akci světovějšího významu jako BATH. Vychutnejte si jeho edit:

Juro Danko zase přispěl již s druhým dílem MAJNE BERLIN, který zachycuje celý jeho trip se vším všude. To znamená že kromě kvalitního fingerboardingu uvidíte i kvalitní skateboarding.