BATH #6 – živě

{jcomments on}AKTUALIZOVÁNO: V Berlíně dnes proběh již šestý ročník závodu 64 nejlepších jezdců světa Battle at the Harrics #6. Naše končiny reprezentovali Jan Uhlíř, Vojta Buday a Petr Ptáček. Za Slovensko potom jeli Martin Hluchý a Juro Danko.

Vítězem se stal Pedro Gines Vidal Martinez ze Španělska, který porazil Němce Alexe Christa. Nejlépe si z našich jezdců vedl Petr Ptáček, dvojnásobný vítěz tohoto závodu z předchozích dvou let, který skončil mezi 8 nejlepšími. Postřehy ze závodů jste mohli sledovat v textovém přepisu níže.

Textový přepis důležitých událostí (nahoře jsou novější).

21:16 Battle at the Harrics #6 zná svého vítěze jímž je Pedro Gines Vidal Martinez ze Španělska, který porazil Alexe Christa. Pedro proplul soutěží úplně nenápadně. Celou dobu sem nemohl přijít na jméno tohoto Španěla, ale je jisté, že si ho odteď budeme všichni pamatovat. Velká gratulace!

21:07 Třetí místo si vybojoval Lucas Bellaguard z Brazílie, který vyřadil Itala Tommase Busoniho.

20:55 Mezitím se konal battle mezi Lucasem Bellaguardem a Tommasem Busonim z kterého vyšel vítězně Tommaso, který je zároveň vítězem včerejšího zahřívacího závodu Battle of Berlin, který se koná v Blackriver-store.

20:46 Petr Ptáček svojí výherní šňůru letos neprodlouží. Bohužel podlehl Alexovi Christovi v semifinálovém battlu. Nutno podotknout, že Alex je Petrův dobrý kamarád, jelikož oba jezdí za Big Construction. Výhru mu přejeme a snad se mu zadaří i ve finále.

20:40 Teď když se nám zúžil výběr, můžeme se soustředit i na ostatní jezdce. Valentin Lieber (mistr světa z roku 2012) překvapivě prohrál s Lucasem Bellaguardem z Brazílie.

20:32 Petr Ptáček ve třetím kole dostal za soupeře Nico Franka a ačkoliv by jsme čekali dlouhý a napínavý battle, Petr zvládl vyřadit Nica během pěti minut a poměrně s přehledem a řadí se zatím mezi 8 nejlepších jezdců. Jen tak dál!

20:12 Juro Danko již se do dalšího kola bohužel nepodívá.

20:02 Zajímavost: Letošního BATH#6 se účastní jezdci z 19-ti různých zemí světa.

19:57 Po druhém kole jsou stále v závodu Petr Ptáček a Juro Danko.

19:51 O neuvěřitelný devítiminutový battle se postarali Petr Ptáček a Raul Jörgensen z Německa. Z velice napínavého souboje vzešel jako vítěz Petr Ptáček! Česká republika má svého nejlepšího jezdce pořád ve hře.

19:33 Honza Uhlíř bohužel dostal jako soupeře mašinu Alexe Christa z Německa a nepostupuje.

19:22 Zajímavost: Na plakátu pro letošní BATH#6 si můžete všimnout věty „Petr’s last stand!“ (Petrovo poslední stání). Jak můžete vědět, Petr Ptáček již dvakrát za sebou (2013, 2014) Battle at the Harrics vyhrál. Jestli pro něj bude letošní závod opět výherní, bude to jeho poslední ve smyslu 3x a dost.

19:07 Juro Danko v druhém kole zvítězil nad Portugalcem Irishem Faveriem.

18:19 Martin Hluchý bohužel podlehl Sebastianovi Vazquezovi z Mexika.

18:11 Po prvním kole jsou stále ve hře Jan Uhlíř, Juro Danko, Martin Hluchý a Petr Ptáček!

Ryan Berliner

{jcomments on}Už po prvním kombu tohoto videa jsem si řekl „No do pr***e! Co mě to čeká za video??“ Větší nářez snad ještě natočený nebyl, tohle prostě musíte vidět a doporučuji, posaďte se u toho…

Francózič stajl v USA

{jcomments on}Julien Klein z Francie, majitel jednoho z nejkrásnějších stylů co jsem kdy viděl, zavítal do ameriky a stavil se u Mika Schneidera a společně s Jayem Linehanem natočili 4 minutky neskutečný stylový přehlídky! Osobitá hudba a zpracování tomu dodává úplně jinou šťávu… to si prostě musíte dát.

Novinky u Finga fingerboards

{jcomments on}Možná už si někteří z Vás všimli, Finga fingerboards letos slaví 10 let své existence od prvního prkna, které bylo oficiálně prodáno. Proto tento rok bude plný supr novinek a až doteď byly vypuštěny 3 novinky. První v podobně velmi oblíbených Burned Letters s novým logem, 9 barev, 32 mm šířka… + navíc je na webu doprodej starších modelů za ceny od 320 kč do 400 kč.

Další novinkou je doplnění zásob Oak wheels s Finga grafikou, kdy v současnosti je k dispozici 11 různých grafik, vždy vyrobena pouze jedna sada od každé kombinace + jsou na webu i dvouložiskové Duals.

Poslední novinkou je rozšíření palety designů, čůrajícího týpka 🙂 o jehož zpracování se postaral Patrik Fumač. Momentálně pouze v šířce 33 mm.

Další věci budou přibývat, takže milovníci FF si určitě přijdou na své. Díky za podporu v předešlých letech!