EFC Challenge Serial vol. 6

{jcomments on}Brány pražského EFC se 6. prosince znovu otevřou pro další díl ze série Challenge Serial – tentokrát již šestý. Registrace začíná v 11 hodin a samotný závod o dvě hodiny později. Vstup je 8 pětek.

Letos by se tam měli objevit kromě lokálů i nějaká zvučnější jména, tak se nechme překvapit.

 

Více informací najdete na stránkách klubu nebo na webu EFC Comunity.

Místo: European Fingerboard Club Prague, Čakovická 51, 190 00 Praha 9, Prosek

Guilty By Association

{jcomments on}Už dlouho jsme neviděli nějakou světovější montáž několika jezdců. Pete z TheNORwood project nás proto dnes ukojil něčím velmi speciálním – videomontáží majitelů firem fingerboardového světa. Ve čtrnácti-minutové stopáži uvidíte 18 různých projektů (resp. jejich majitelů) včetně takových legend jako například Timo Liebena z BW. Nechybí zde i Petr Ptáček, jehož part jsme natáčeli letos v létě na ještě staré verzi spotu.

Jay Linehan PRO BRR rampa

{jcomments on}Majitele jednoho z nejluxusnější stylů fbingu netřeba představovat. Jay z USA, momentálně se nacházející už pár měsíců v Německu a pracující pro BRR, zamakal na creativitě a dal dohromady novou překážku pro BRR, které vyšla jako jeho PRO rampa a samozřejmě video musí být! Pěkná bednička že?

Radim Brunovský

{jcomments on}Radim Brunovský (Millmack) opět vystrkuje růžky. S novým editem ve stylu Dannyho Friedricha potvrzuje je že jeden z nejoriginálnějších videonatáčečů u nás. Video však trvá pouze 30 vteřin, takže doufám, že to je pouze nějaký teaser k většímu projektu.

Alex Adame

{jcomments on}Alex, stálice slovenské scény, se ozývá s pořádnou bombou, která vás posadí na prdel! Zde nemá cenu se vypisovat a prostě si to pusťte… v CZ/SK jsou dlouhou dlouho dlouho neviděl něco takhle technicky daleko!

BRR trucky v novém kabátku

{jcomments on}Všem známé trucky od Blackriver přichází ve 4 moc pěkných barevných kombinacích, které budou sedět ke každému prknu! Chromově lesklý hanger a barevný baseplate, anti-block matičky samozřejmostí… moc pěkná záležitost, hlavně ta černá a bílá, no ne?

Dostupné pro celý svět na BRR shopu nebo předpokládáme pro ČR na Swatu.

Mike Schneider MEGARAMP 2014

{jcomments on}Po dlouhé době se objevilo opravdu zajímavé video, o které se prostě musíme podělit. Jistě jste na nějakých videích Mika viděli „zmenšeninu“ mega rampy, ale nikdo na ní ještě nikdy nenatočil více jak 5 minut dlouhý profil… nutno říct, že jde o fakt MEGA rampu. Mike sám o sobě není vysokého vzrůstu, proto má někdy i problém dosáhnout na tu rampu, ale práská na ní strašně!