Pomalu finišujeme…

{jcomments on}.. Finga spot 2014. Nalakováno máme. Zbývá nám dokreslit pár obrázků a pokud to počasí dovolí tak snad i ještě něco natočit. Malá ochutnávka:

Jay Linehan a Nico Frank

{jcomments on}Přesně tihle dva týpci si pro vás v tomto týdnu připravili mega husťácký profily, ze kterých vám spadne brada na klávesnici! Oba mega styl a hlavně Jay předvádí dost šílený komba, který se jen tak nevidí… dost keců a dejte si oba až do konce!

Jay Linehan

Nico Frank

Rekonstrukce Finga spotu 2014

{jcomments on}Pokud sledujete facebook Finga fingerboards, tak jste si určitě všimli co se děje u nás v Novém Městě na Moravě. Po loňské lehké úpravě spotu z roku 2012 jsme se letos rozhodli pro výraznější proměnu. Spot dostal asi 40 cm rozšíření a z 2/3 je kompletně nový. Celé nám to trvalo 27 hodin čistého času s tím, že ještě musíme pořešit povrchové úpravy. Celou rekonstrukci shrnu velkým článkem s fotkami až bude nalakovaný (snad příští týden). A abych Vám vykompenzoval poslední chudý měsíc na novinky, přikládám spoustu zajímavých fotek, které zatím uvidíte exkluzivně jen na magu.

Rozšiřování spotu

Hotová zeď

Hrubý tvar I

Hrubý tvar II

Vyhlazený a vybroušený park

Detail na bazén

Boxy s gapem a mini

Příprava na malování (funbox spojený vlnkou se sopkou)

Mikův novej beton

{jcomments on}Možná už někteří z Vás narazili na youtube na video, kde Mike Schneider ukázal pár záběrů svého nového betonu, kterej má na zahradě, nicméně konečně jsou na netu pěkný fotky, ukazující všechny detaily. Nutno podotknout, že se jedná o moc povedenou prácičku s velkým množstvím variací… posuďte sami a doufejme, že brzy bude i pořádný video.

Více fotek zde.