Martin Beckmann na dovolené

{jcomments on}Delší dobu mi leží v odběrech jedno video, které mě za poslední dobu asi jako jediné nadchlo. Natočil ho Martin Beckmann, který se stará o web fingerboardtv.de, na dovolené v Nizozemí. Toto video by mělo jít příkladem všem, kteří se snaží natočit něco jiného. Pravda je, že záběry doma u počítače na rybí oko nasvícené lampičkou nás přestali bavit už před dvěma lety a stále bohužel nevidíme progress v tomto směru. Mým přáním je, aby si všichni příště předtím, než vezmou kameru do ruky pustili tenhle skvost.

Millmack fingerboards – Filip Žákovský

{jcomments on}Prázdniny už se pomalu rozjíždějí a s nimi i letní videa. Dnes se podíváme na Welcome Filipa Žákovského pro Millmack fingerboards, pro které natáčí i Radim Brunovský. Přiznám se, že na jejich kompletu jezdím i já a nemůžu si ho vynachválit. Takže si skočte do bazénu jako Filip a vychutnejte si léto. 🙂

Michael Whitcombe

{jcomments on}Dnes si představíme méně známé jméno z Anglie, které si zaslouží vaši pozornost! Michael je pekelně všestrannej člověk, minirampa, přehnaný technický komba, stylovky, špinavej street… prostě na cokoliv si vzpomenete a všude neobvyklý triky. Tak to má být!

Favourite trick

{jcomments on}Zdravím opět po dlouhé pauze. Byl jsem teď trochu mimo provoz kvůli škole, ale už jsou tu prázdniny, tak snad to tady bude trochu živější 🙂 Jelikož tu zaznělo pár stížností na to, jak to tady umírá a že už lidé nemají důvod tyto stránky navštěvovat, tak mě napadlo udělat nějakou sérii videí, přičemž by každý týden vyšlo jedno. No, ale rozhovory už tu máme, komplety už taky nějak zanikly, tak co byste řekli na oblíbené triky všech jezdců, se kterými jsme tu měli rozhovory? Prvním zpovídaným jezdcem byl Vojta Buday, kterého jsem požádal, jestli by mi na kameru nehodil jeho signature triky – nollie hardflip a jeho super kombo nollie flip BS noseslide nollie bigspin out. Musím říct, že natáčení netrvalo ani 5 minut..