A.Š. fingerboarding

{jcomments on}Ahoj, zdraví Vás A.Š fingerboarding. Prvního člena znáte již pod jménem Štěpán a druhého si představíme. Jmenuje se Adam, na fingerboardu jezdí už dva roky a spolu se mnou (se Štěpánem) budeme pro Vás psát články na FBmag. Když budete mít nějaké video, které budete chtít představit, zasílejte ho na e-mail a.s.fingerboarding.cz(zavináč)seznam.cz. Pro začátek vám ukážeme náš první fingerpark.

P.S. Toto léto se můžete těšit na úplně nový a větší.

Fingerboarding v UK

{jcomments on}Dlouho jsme tu neměli žádné pěkné video z Anglie, ale Pete to tak nechce nechat a natočil video, které mě mile překvapilo, plné nabušených manuálových komb nebo double flipů! Vše za doprovodu příjemné hudby a povedeného střihu.

Juro Danko – RAW

{jcomments on}Strašne rád mám videá bez hudby bez editu proste bez ničoho čisto len triky a obzvlášť od Jura Danka. Ak vie niekto spraviť super video a ešte sa pritom aj nenarobí tak to je už čo povedať. Tu máte aspoň dôkaz že Slovenská fbr špička nie je vôbec mrtva.

 

Dozvuky Fast Fingers 17

{jcomments on}Dnes tu pro Vás máme tak trochu luhy, ale zůstaneme u Fast Fingers a podíváme se na dvě videa od Filipa Žákovského a Martina Hluchého (ve jménech jsou odkazy na youtube kanály). Myslím, že k nim není třeba moc co dodávat. Enjoy!

Video od Filipa Žákovského:

Video od Martina Hluchého:

Fast Fingers 17 – Finále!

{jcomments on}Jak každý rok, tak i letos můžeme poděkovat Martinu Beckmannovi z FingerboardTV.de za natočení celého finále letošních Fástů, kde se opět objevila česká reprezentace Petr Ptáček, proti německému Valentinu Liebertovi (stejné finálové složení jako před 2 lety). Takže se usaďte a dejte si 15 minut dost kvalitního finálového GoS!

Pro případné zájemce je tu i úplně celé finále finálové pětky v celkové délce 25 minutek.

Petr Ptáček je obhájcem titulu mistra světa ve fingerboardingu!

{jcomments on}Zprávu, kterou jste již určitě zaznamenali – Petr Ptáček letos obhájil titul mistra světa ve fingerboardingu na závodech Fast Fingers 17 v německém Schwarzenbachu. Brzy Vám přineseme report, fotky a samozřejmě i nějaké to video. Zatím přidáváme fotku z vyhlášení výsledků a prvních 5 míst. Z dalších našich jezdců postoupil pouze Martin Hluchý ze Slovenska, který se umístil na dvacátém místě.

1. Petr Ptáček (CZE)

2. Valentin Lieber (GER)

3. Alex Christ (GER)

4. Jeldo Ulpts (GER)

5. Vincent Heppner (GER)

.

.

20. Martin Hluchý (SVK)

Bazar – Marek Fanta

{jcomments on}Redakce magu tenhle víkend odjíždí na Mistrovství světa Fast Fingers 17, tak nezapomeňte držet pěsti našim jezdcům. Přes víkend tedy sledujte novinky třeba na fingerboardtv.de.

 

Marek Fanta nám napsal, že by se chtěl zbavit pár věcí:

Zdravím, nedávno jsem při vyklízení staré skříně narazil na sbírku mých ramp, pár let už nejezdím a myslím si že by byla škoda kdyby se rampy vyhodily, tak je nabízím někomu, kdo je využije.

Blackriver Box V – 450,-

Blackriver Pocket baby (U-ramp) – 1100,-

Bonsei – 600,-

Techdeck (ta šedá) – 250,-

Homemade rampa – 800,-

Prodávám pouze osobním předáním v Praze, pokud máte zájem kontaktujte mě na e-mail: fantamarek11(zavináč)gmail.com Pokud odpovíte do 3 dnů od uvedení inzerátu jsem ochotný smlouvat.