ALEX CHRIST AT THE GARDEN

{jcomments on}Jméno Alex Christ netřeba představovat, pana Double flipa všichni znají a kdo ještě ne, měl by zpozornět a hned to napravit… o kameru se postaral sám Martin Beckman, takže kvalitní podívaná zaručena a jinak k videu samotnému není co dodat, prostě jenom si ho pusťte a sami nebudete mít slov…

Bazar – Jiří Rambousek

{jcomments on}Jiří Rambousek by chtěl prodat několik svých ručně vyrobených překážek:

Ahoj, dovoluju si poslat nabídku pro bazar – fingerboard rampy – kopie Blackriver. Vytvořeno podle výkresů Blackriver (lavička je originál). Cena za vše – 699 Kč + poštovné.

Kontakt: jiri.rambousek(zavinac)seznam.cz

Nico Frank

{jcomments on}Som vždy rád ked vidím že niekto dal na youtube video. Ale obzvlášť ak niekto ako je Nico Frank, ktorý síce nedáva videá každý deň, ale vždy je to najväčšia bomba.

 

Novinky u firem

{jcomments on}Ytrucks:

Vypouští do prodeje 3 nové barvy – Army, B&W a Raw, vše samozřejmě v edici X4. Určitě pro všechny zajímavým faktem je, že Raw jsou o 10€ levnější než všechny ostatní trucky! Jde o stejně kvalitní X4 trucky, ale bez šroubků, Autoblock matiček a nářadíčka, takže dostanete pouze 2 trucky se 4 obyčejnými matičkami, ale i tak dostáváte v přepočtu za 780 kč pořád trucky na profi úrovni! Ytrucks.com

Yellowood:

Tahle nezadržitelná střela má stále každý měsíc co nového nabídnout… dnes jde o betonové překážky různých tvarů a provedení, cenově od 280 po 420 kč! Yellowoodstore.com

Voice FSB:

Pro český trh v celku novinka s názvem Voice FSB, která je na trhu už pěknou řádku let, ale hlásí comeback a předvádí nové rampy v kombinaci cihliček a betonu s v celku realistickými překážkami, posuďte sami na jejich FB.

Berlinwood:

Stálice z Německa nesmí být pozadu a vypouští 2 nové designy v populární rasta kombinaci barev. Dostupné v 32 mm šířce na BRR shopu.

Tony Hawk’s Parking Lot

{jcomments on}Už minulý týden jste si mohli prohlídnout nějaké fotky nového parku Mika S. a jak je u Mika zvykem, video nás nenechá dlouho čekat. Co na ten park říkáte? 🙂

3x Bazar

{jcomments on}Omlouvám se za dlouhou nečinnost, způsobenou pracovní vytížeností. Mám tu již od března 3 příspěvky do bazaru, jejimž autorům se omlouvám.

Vezmeme to chronologicky a trochu gentlemansky. Ester Valtrová píše: „Ahoj, mám nějaký věci do bazaru. 🙂 Už tolik nejezdím a jen se to bez využití válí doma.

Tejpy (zleva): ,,starý“ rip tape – 20kč, berlinwood tape – 20kč, BC tape – 30kč. Kolečka (shora): ghost – 180kč, united – 100kč, b-low – 180kč. Trucky (shora): bollie – 100kč, propaganda – 100kč – trucky jsou samozřejmě včetně šroubků, matiček a bushings.

Berlinwood deska (úplně nová) – 500kč (na ceně se ještě můžem domluvit).

BRR box IV. reloaded – 200kč, BRR box VII. – 200kč, BC three stars – 200kč, BC masive edge – 300kč. Na ceně se ještě můžeme domluvit, pokud si toho vezmete víc, dám vám samozřejmě slevu. 🙂

Kontakt: ester.valtrova(zavináč)gmail.com

 

Tony Le Minh by se rád zbavil těchto překážek: BC Rail „Double Cruel“, Big Street Rail II., Close-Up Marble Bench, Winkler Wheels BRR edition, BRR Trucks, 2x KL-WOOD fialový a černý.

Cena dohodou. Konatakt přes e-mail na: tony1997(zavináč)seznam.cz

 

Poslední v pořadí je Alex Pohořalý, který by se rád zbavil spousty věcí. „Chtěl bych prodat moji sbírku fingerboardů: Berlinwood, Woodguest, Snobstyle, Closeup, Nolliewheels a dále Techdeck desky cca 11 jich je a ještě nějaké obyč. Dále šroubky a matky, šroubováčky, trucky, kolečka plastové a 4 kovové kolečka po repasu, odkoupené bez ložisek a provizorní ložiska v tom sou ale jezděj. A 2 doutníkové krabičky v kterých to skaduji a stojánek na 3 techdecky.“

Kontakt: snek1999(zavináč)seznam.cz

Mike Schneider má nový park!

{jcomments on}A rozhodně si při jeho návrhu dal dost záležet, protože je to dost bomba! Kombinace dřeva, mramoru a cihliček s betonovými prvky je moc dobrá volba a myslím, že málo kdo by odolal se neprojet! Určitě se můžeme v blízké době těšit i na nějaké video, jak je u Mika zvykem.

Kompletní galerii fotek najdete zde.

Joaquim Méndez Guigo – 2014 Profil

{jcomments on}Dneska si dáme přehlídku stylovýho fingerboarding jak se patří! Joaquim Méndez Guigo z Francie je bezpochyby jeden z největších stylařů současné doby a docela často nám to dává najevo ve svých videích. Nejnovějším kouskem je jeho přes 2,5 minuty nabitej profil na 2014!