Mike, Jay a Tim v 10 minutách

{jcomments on}Hvězdná trojka Jay Linehan, Mike Schneider a Tim Alexial z USA si dala záležet a přináší Vám nabušených přesně 10 minut a 27 vteřin plných neskutečných věci. Z nekterých se chce až brečet, jak to vůbec můžou kluci dávat! Hned z kraje se představí Jay Linehan, kterýho ze všech nechápu nejvíc… ukrutnej styl s nechutnejma trikama! Čeká to jenom a jenom na vás:

Nové zboží na Finga fingerboards e-shopu

{jcomments on}Stránky Finga fingerboards se tento víkend rozrostly o velmi zajímavé zboží a ofiko zpráva zní:

Na Finga e-shopu se právě masivně rozšířila nabídka zboží.
Vaše oblíbené Finga Burned Letters desky konečně skladem v populární šířce 32 mm, ve všech 9 barvách!
Dalším novým zbožím Vám s hrdostí představujeme i profi portugalské vybaveníčko:
Oak wheels
nejrealističtější kolečka na trhu! Jak po stránce tvaru koleček, tak po stránce materiálu… zamilujete si je hned po prvním flipu! Dostupné ve 4 hustých barvách a během pár dní ve 2 grafikách.
Ytrucks
první výrobce, který přišel s profesionálními trucky už v roce 2010, jsou konečně dostupné i v ČR ato na Finga e-shopu! Je na výběr ze dvou šířek, X3 pro desky 28 mm – 31 mm a X4 pro desky šířky 31 mm a větší.
… složte si komplet snů!

Takže si doporučujeme pospíšit, protože Ytrucks na českém shopu nejsou každý den a navíc v kombinaci s Oak wheels? Úplná balada!

Stoned, Ladronka a ASI No. 8

{jcomments on} Jak nadpis napovídá, dneska toho bude víc a začneme hned hustou plazou od profláklých Stoned Obstacle! Tenhle kousek není na prodej, ale jde o plazu jednomu z jejich Stoned partičky a řekl bych, že je to docela šťastlivec. Plaza vypadá docela jednoduše, ale když se zadíváte, najde se tam dost využití.

Druhý si dáme videjko z nedávného pražského Ladronka festu, kde už pár posledních let je i součástí fingerboarding a tradičně se tam jezdí menší kontest. Ty největší perličky Voři pozdvyhnul v tomhle videu!

EFC Community – Ladronka Fest 2013

A na závěr galavečera si dáme pěkné video od Marsuce, který klasicky zpracovává každý svůj trip na závody a letošní ASI No. 8 nevynechal. video je z páteční session v BRR storu.

ASI No. 8 – Marcus Weiß

FFI Rail Jam 2013

{jcomments on}Máme tu další online kontestík, ale tentokrát to není ledajaký kontest! Jde o legendární FFI Rail Jam, který se vrací po 4 letech zpět! Závodit může každý a navíc je to strašně jednoduchý – stačí natočit 40 vteřin pouze na railu, railů můžeš mít kolik chceš, ale triky můžou být jenom na nich. Potom stačí nahrát na youtube s názvem FFI Rail Jam 2013 – tvoje jméne. Kvalita kamery nehraje roli, stačí to pořádně zabít! A poslední co je potřeba udělat, je odeslat odkaz na tvoji soutěžní video na railjam2013@gmail.com, s předmětem Railjam Entry – tvoje jméno.

Takže doufáme, že češi a slováci nezůstanou pozadu a něco natočíte! Držíme palce. 😉 Závod končí 15.10.2013.

Komplet informace + fotky cen od sponzorů najdete na FFI Foru.