Petr Ptáček v BR store

V současné době si budete muset zvyknout na menší aktivitu tady na magazínu. Jsme poměrně dost vytíženi jinými věcmi. Ovšem pokud se objeví něco velkého jako třeba video, které se mi před pár hodinami objevilo v odběrech – byla by škoda, pokud byste ho propásli.

{jcomments on}

Při příležitosti letošního ASI Harry pozval do Blackriver store Petra Ptáčka na natáčení. Ve stejným stylu jako točí s týmovými jezdci za BRR, tedy potmě a nasvíceně čtyřmi lampami natočili tří minutovou stopáž plnou nabušenejch triků a sérek. Harry si prý dává velkou práci s nasvícením jednotlivých scén a tak z třech hodin natáčení třetinu času strávil nastavováním lamp. Konečně jsme se tedy dočkali také českého jezdce. 🙂

12 metrovej park

{jcomments on}Věc, kterou si troufám tvrdit, že jste ještě neviděli! 12 metrů dlouhej park složenej z nasbíranejch BRR překážek, včetně pár opravdu starých kousků, cca takových 7 let starý kusy až po nejnovějších 2013 modely… kdo by se neprojel.

Bazar #8 – René Haulik

{jcomments on}Přišel mi v týdnu mail od Reného Haulika, který by se chtěl zbavit starého vybavení. Sám v mailu píše: “ Mám na predaj nejaké veci tak som ťa chcel poprosiť nech to hodíš na mag.Dosky Ghost (10€/250Kč),Berlinwood (20€/500Kč),WoodGuest (15€/350Kč) a B-low (10€/250Kč).Mám aj prekážky od BC (Funbox s railom,schody three stars,cruel rail a big street rail).“

Poslal pouze fotku desek. Pokavaď máte zájem i o překážky, napište mu na mail renehaulik(zavináč)azet.sk a spolu se již dohodnete. Ceny jsou bez poštovného a dobírky.

Fingerboarding v Rusku

{jcomments on}Dneska se opět po delší době podíváme letem světem na finger-scénu do nějaké země a ku příležitosti konání se závodů 7.9.2013 v Moskvě vzniklo i toto video. Takže dnes bude řeč o Rusku! Ze začátku videa bych zvýraznil místní vlaky 😀 a pak už se to rozjede… ruští jezdci ukazují, že fingerboarding tam mají rozhodně kvalitní, protože některý triky jsou úplně jak z jiný planety + pěknej styl. Celý video prokládaný dobrým skateboardingem… není co dodat a Ruskou scénu hodnotíme za jedna!

Nadílka technických triků

{jcomments on}Dnes si dáme rovnou 2 videa a ještě k tomu od začátku až po konec nabitý samejma vyloženě prasárnama!

Začneme ruským editem dvou kámošů, jejichž jména jsou nám bohužel utajena azbukou, ale na tricích nám to neubírá že?

Druhý bude španělský osmnáctiletý Adrián Velázquez se svým videem pro Oak wheels s výstižným a jasným názvem Mucho Feeling Love. Od tohohle jezdce jsem čekal hodně, ale i přesto mě dokázal překvapit. Naložil tam opravdu strašný sady, ve stylu, vyhrál si s editem videa a hudbou… moc pěkná práce.

Stoned Obstacles team v parku

{jcomments on}Bohužel nejde o kompletní Stoned partičku, ale i tak to stojí za to! Dvě hlavní postavy téhle belgické firmy se sešli v jejich dílně a dost naložili na posledním z jejich parků. Mimo jiné Stoned právě dělá i na novém parku, spíše plaze, ale o tom až jindy. 😉

Finga fingerboards a OAK wheels kolaborace

{jcomments on}Jakožto jezdec za Finga fingerboards a spokojený uživatel koleček Oak wheels mám radost z kolaborace mezi těmito dvěma firmami. Petr Ptáček nedávno udělal několik desek s vypáleným logem portugalského výrobce, které se velmi povedly. Zároveň se ve mě stupňuje zvědavost, jestli se Oak nevytasí s kolečky s FF designem. No necháme se překvapit, ale bylo by to zajímavé. Co myslíte?

Tip na vytunění BRR G7 plazy

{jcomments on}Tento týden budeme pokračovat v nabušených parcích a bowlech. V pondělí to byl německý bowl, úterý portugalský park a čtvrtek bude ve znamení americké G7 plazy, kterou by né všichni hned tak snadno poznali. Nejenom, že dostala nový barevný kabát do slušivé šedomodré, ale na gabu (taktéž zvaný “Jackson gab“) přibyla bedna s pool copingem, vršek pyramidy je taktéž osazen pool copingem, přibyl také rádius do zatáčky a jeden rádiusek k Bonsei bedně. Za vším stojí Mike S. a Jay L., takže v nejbližších dnech čekáme video.

Z československých luhů a hájů #21

{jcomments on}Po třech týdnech se opět podíváme co se děje v našem malebném kraji. Za tu dobu se toho sešlo opravdu spousta tak jdeme rovnou na to.

Snobstyle se postaral o sérií videí jejich 4 teamriderů – Lukáše Vořechovského, Jakuba Hofhanzla, Martina Hluchého a Tima Egnera. Každý z nich dal dokupy několik záběrů a kompletní videa zveřejnili na youtube kanálu SNS 9. 9. Kvůli rychlejšímu načítání sem dám pouze linky, ale doporučuji zhlédnout všechny.

1) Martin Hluchý

2) Lukáš Vořchovský

3) Jakub Hofhanzl

4) Tim Egner

Parádní video ve tmě si připravil i René Haulik. Jako support pro jeho sponzora Ghost natočil minutu a půl práskání na homemade bedně.

Starší kousek který mi leží v odběrech je od Kuby Bohdala, který objel snad všechny fingerboardové spoty v Řecku, kde byl na dovolené. Video je opravdu pohodové – plné záběrů řecké krajiny. Palec hore!

Posledním kouskem přispěl Alex Adame ze Slovenska, který se rozloučil s létem pohodovým videjkem z chaty.

YW Fingerboard Park pro Furia shop

{jcomments on}Před necelými 2 měsíci se na YW facebooku objevil náčrtek parku a dnes jsme se dočkali finální podoby. Jde o park pro portugalský skateshop Furia, ve kterém bude volně pro veřejnost dostupný a musím uznat, že se moc moc povedl, ten lámanej rail je luxusní!

Kompletní galerii fotek najdete na Yellowood Facebooku.