Soutěžte s fbrstuff o klíčenku Woodguest

{jcomments on}Před několika dny přišel Honzovi Hrindovi z fbrstuff balíček od Woodguestu, kde byl mimo jiné i přívěšek WG na klíče. O ten se právě teď soutěží! Je to velmi jednoduché – stačí vzít foťák a vyfotit fotku jak si užíváte fingerboarding. Fotka bude umístěna na facebook fbrstuff, kde budou ostatní hlasovat formou „lajků“. Fotka s nejvyšším počtem palců nahoru vyhrává. Máte čas do konce září, ale kdo dřív nahraje fotku, má pochopitelně vyšší šanci na výhru.

Betonový park v Andoveru

{jcomments on}V andoverském skateparku, na domácí půdě FlatFace fingerboards, vyrostla dobrá základna pro rozvoj lokálního fingerboardingu a podobně jako my stavěli na Kladně, tak i v USA dal Mike a Jay vzniku veřejnému betonovému parku. Za nás mají kluci velkej palec nahoru! Snad malý parky ve velkých parcích porostou víc…

Růžovo žlutý svět

{jcomments on}Přesně v těchto barvách si jede Pete z Velké Británie, majitel a zakladatel distribuce Tho NorwoodProject, přesně jako jsou laděná jeho kolečka Oak na obou setupech a také doprovodné kulisy videa. Navíc si v převážné většině videa užívá českých BC překážek… slast pro české oči. 🙂

Bernardo a Bruno

{jcomments on}Tohle due double B (Bernardo Gouveia a Bruno Gouveia) se také zúčastnilo soutěže, o které jsme psali již včera skrze soutěžní video Arnaua. Příjemná podívaná na průřez jejich léte, kluci se nenudili.

Soutěžní video od Arnaua Espeje

{jcomments on}Rád bych Vám dnes ukázal důvod, proč internetové videocontesty ještě nejsou pasé. Příkladem je Španěl Arnau Espejo, který dokázal, že když se vezme za ten správný konec, může vzniknout nejen soutěžní příspěvek, ale i parádní video s atmosférou ranního přílivu, kvůli které vstával Arnau v 6 ráno. A pokud přidáte ještě nějaké originální prvky jako třeba plovoucí minirampa, máte postaráno nejen o vítězství, ale také o jedno z nejhezčích videí poslední doby.

Mega montage Alexe Adameho

{jcomments on}Alex Adame, pravidelný obhájce slovenských barev v československých luzích a hájích si dal tu práci a udělal tuhle mega montáž z 11 jezdců nejen z česka a slovenska! Troufám si číct, že se svými 15 minutami zatím největší československej projekt? Super edit, výběr hudby a celkově skvělá montage, kde všech 11 jezdců strašně zabíjí! Velkej respekt Alexovi, protože tohle muselo dát hodně práce!

Openning session fingerboardové repliky skateparku Kladno

{jcomments on}Závody se na konec prázdnin opět začaly rozjíždět. Máme tady tu rovnou dva závody na posledního srpna – jeden na Slovensku a druhý v Táboře. O týden později jsme si však pro Vás připravili session s malým závodem v Kladně, kde jsme v týdnu od 8. července společně s Pavlem Grundem s Big Construction a Petrem Ptáčkem vybudovali repliku kladenského skateparku. Report ze stavění jsme si již mohli přečíst zde na magu.

Tedy 7. 9. 2013 Vás zveme do Skateparku Kladno, kde proběhne první větší session doprovázená malým závodem na replice místního skateparku. Závod začne ve 13 hodin, registrace o hodinu dříve. Moderovat by jej měl legenda fingerboardingu v ČR Vladimír „Kari“ Karásek a jako speciální host se přijede až z Mnichova podívat sám Mr. Martin Winkler! Samozřejmostí budou hodnotné ceny od sponzorů Finga fingerboards a Big Construction. Vstup je zdarma. Všechny nové doplňující informace se dozvíte buď zde na Fingerboard magazínu nebo na události akce na facebooku.

Yellowood novinky

{jcomments on}Tahle nezadržitelná střela rozšiřuje všechny řady svého sortimentu ato doslova! Desek už mají plno, treky i kola vlastní a skejty už taky mají, takže cesta nevede jinudy než do oblečení a doplňků.

Nové vypouští na světlo světa dost pěkný trígo s tříčtvrtečním rukávem a stylovou kapsičkou za 30 éček a 24 litrovej batůžek s jednou velkou a jednu menší přední kapsou. Na skejtování úplná pohodička ze 20 éček!

Další novinkou jsou promodelové brýle německého jezdce Alexe Christa za 15 éček, navíc ve dvou provedeních… takže teď si na http://www.yellowoodstore.com/home nejen nakoupíte profi finger vybavení, ale ají se v pohodě oblečete.

Joaquin a Timo

{jcomments on}BRR kanál poslední týden docela chrlí videa a máme tu dvě dobrý pecky, který stojí za skouknutí od začátku až do konce.

Na začátek si dáme punkovej edit od berlínský ikony a mistra světa 2009 Timo TKY Kranze, kterej před pár týdny o 107 natáčel na veletrhu s názvem YOU a tím dal vzniku týhle perle – rychlej střih a ještě rychlejší hudba společně se zajímavejma trikama – to si musíš dát!

A zakončíme to naprosto delikatesním francouzským stylem s dalším BRR teamriderem – Joaquin Méndez Guigo. Shuvity, double triky a hlavně neskutečný vyvracení ruky, který mě až bolí, jen co na to koukám… no posuďte sami!

Z československých luhů a hájů #20

{jcomments on}V komentářích se objevil požadavek od ficika89, který si postesknul, že se zde na Magu dlouho neobjevila rurika Z československých luhů a hájů. A protože se konečně mezi pracovní vytížeností našel kratší čas k napsání jubilejních dvacátých Luhů – jsou tadyyy!!

První pán na holení je známej pražskej pankáč Honza Uhlíř, kterej po svým videu z chaty, kde objíždí psy, sestříhal záběry i z dovolený z Řecka. V úvodu předvede pár triků i jeho nabíječka Jana, kterou posléze ten rychlík Jan ojede jenom jedním trikem a navíc ji na potom na padesát vteřin vymění za umyvadlo…

Dalším příspěvkem do Luhů jsou také pražáci – Filip Žákovský, který uspořádal doma session s Vojtou Budayem a Mártym Kravkou. Jak můžete vidět, chlapci mají triky pěkně najetý z EFC klubu, kde jsou pravidelnými návštěvníky. Povšimněte si hezkého momentu v 1:49, kdy Filip práskne hard back tail a to samé vzápětí na přiletivším jiném fingeru! Reskept bro!

Třetím pánem už není pražská krev, nýbrž slovenská… ano, jedná se o našeho častého „luhaře“ Martina Hluchého. Martin konečně vyměnil kukátko ze dveří za kameru gopro a nasázel čistý hard triky na několik rozlišných překážkách, včetně flatgroundu. Na tom si dal i last trik flip to flip.

Posledním bude jmenovaným je Kuba Bohdal, který se v luhách až tak často neobjevuje, ale zato si zaslouží být v dnešním jubilejním díle s jeho pěkným videem. A vlastně co jiného dělat při propršených dnech, než něco natočit a ještě líp, když tam dáte pár neobvyklých one finger triků.