Dimi a Nick Uvarov

{jcomments on}Během posledních pár dní se na BRR chanellu objevily 2 zajímavý videa. Prvním startují novou rubriku “Pět otázek a pět triků“… myslím, že průzračný název nepotřebuje žádná vysvětlování. Prvního na holení si vzali legendu ruského fingerboardingu Nicka Uvarova, také majitele jediného pořádného ruského shopu a solidní distribuce pro-fb shop

Druhý video už bude o poznání plnější triků. Německý pojem a silný jméno Dimitri Schlotthauer! Jeho pro part v bonusech Pissing Fingers 3 už někteří z vás viděli (já osobně si kvuli tomuhle partu koupil celý dvd, hehe :D), ale kdo ještě neměl tu příležitost skouknout PF 3, teď může zdarma mrknout na asi nejzáživnější fingerboarding a bombu celýho dvdčka.

D.I.Y. beton v Rakousku

{jcomments on}Mého oblíbeného betonu není nikdo dost! V rakouském skateshopu Wallride, v městečku Graz se s tím moc neserou a ládujou tam betonový parky jeden za druhým… místní skateshop pořádá finger závody a na každý závod dělají nový park. Loni třeba vítěz závodu bral celej park! 🙂

Bohužel moc o tomhle parčíku nevím, ale na pokochání se a pro stavitele na nabrání inspirace dobrý ne?

Více fotek najdete na Wallride facebooku a my v Novým Městě vyrážíme taky betonovat. Mííír s váma. 🙂

Bazar #7 – Petr Eliáš

{jcomments on}Petr Eliáš se opět zbavuje použitého vybavení. Tentokrát dává k mání BRR trucky druhé generace (žluté), BRR utahovák G2 a desku Finga Burned letters.

Cenu by rád vyřešil s potencionálními kupci dohodou přes mail elda.petr(zavináč)seznam.cz.

Planktoon Fingerboard Welcomes…

{jcomments on}…ano ano, Planktoon Fingerboard opět navýšilo počet svých jezdců. Tentokrát k sobě naverbovali novou mladou krev s mladým stylem, o který si myslím, že si ještě budeme moct v budoucnu přečíst.

Gratz!

Punk aus Berlin – TKY

{jcomments on}Už z názvu je vidět, že to bude super video, no ne? Timo Kranz a.k.a. TKY si zahrál hlavní roli ve videu ze storu a bejt to video ještě v rozlišení 4:3, tak věřím tomu, že je z roku 2002!

Punx not dead!!

Morph bowl coping contest

{jcomments on}Máme tu další online soutěž, tentokrát od německého Morph Obstacles. V čem to vlastně celé spočívá? Stačí mít fejsbůček nebo instagram, vložit tam fotku svého bowlu, použít moderní hashtag #‎morphbowlcoping‬ a čekat do 16. srpna, jestli tě vyberou… easy ne? První místo bere coping od Morph na svůj vlastní bowl, jakej tvar si vymyslí a druhej flek má spaciální BW bazénovej board a logem Morph.

Na mail mi už pár bazénů od různých lidí přišlo, tak doufám, že se pár z Vás zapojí do soutěže, ať je vidět, že češi umí!!

Trip Alexe Christa do Portugalska

{jcomments on}Vždycky jsem natěšený, když se objeví nové video na Youtube kanálu pillowcrew, což je kanál německého jezdce Alexe Christa, který je mimo jiné i teamriderem českého Big Construction. Alex má ještě další spoustu sponzorů a mezi nimi je i portugalský Yellowood, za nímž se Alex vydal na „dovolenou“. Myslím že nemá cenu popisovat jeho video z celého pobytu popisovat, protože mluví samo za sebe. Pecka!

Jak se dělaj dřevěný fingery?

{jcomments on}Americká firma Frost fingerboard právě zveřejnila video, jak dělají fingery a sám za sebe (jakožto Finga fingerboards) můžu říct, že víceméně mají stejnej postup jako většina výrobců. V pár místech se trošku liší, ale jinak to mají moc dobře vychytaný a sami se můžete říct, že tyhle fingery zato stojí!

EFC Club – Harry edit

{jcomments on}Není to tak dávno, co se samotný The Dirty Harry stavil přes víkend na EFC Encounter Contest a nebyl by to Harry, aby něco nenatočil… zneužil k tomu SNS teamridery Lukáše Vořechovského a Martina Hluchého, kteří si podali nový G10 park, takže záruka hustých triků, pěkně udělaného videa a velkých emocionálních výlevů při odjetý prasárně! 🙂