Francisco Martins za Woodguest

{jcomments on}Předvčera jsem psal o novém jezdci za indonéský Planktoon z Lucemburska a to se nám dnes hezky sešlo s tím, že český Woodguest obohatil svůj team o portugalského jezdce Francisca Martinse. Tyto nábory nám dokazují, jak je důležité pamatovat nejen na domácí jezdce, ale rozšiřovat ponětí o svojí značce i v zahraničí. A ukazuje se, že Španělsko nebo Portugalsko jsou velice zajímavé trhy.

Francisco samozřejmě natočil welcome video, kde padají pekelný věci. Zaujal mě například nollie tre z noseslidu.

Novinky u firem

{jcomments on}Včerejší článek o novém lucemburském team riderovi Ivanu Labalestrovi nám krásně nahrává na nový produkty u firmy Planktoon, jde o desky ve tvaru W3, mající šířku 32 mm! Ten prostřední se povedl, že? Jejich Facebook čekujte tady.

Druhým, ještě horkým produktem jsou nová kola u FlatFace. Možná si ještě pamatujete, když jsme psali o těchto Durometer wheels, ale to byly v bílo modré kombinaci. FF teď přichází s více multipoužitelné barevném provedení – černá a bílou. Tohle prostě napasujete na každej setup a bude vypadat dobře!

Ivan Labalestra za Planktoon fingerboard

{jcomments on}Indonéští Planktoon fingerboard posílili svůj už tak mezinárodní tým. Mezi jezdce z Německa, Itálie, Bali nebo Samarindy (části Indonésie) se přidal i Ivan Labalestra z Lucemburska, což je stát ležící na hranicích Francie a Německa, který je velký asi jako náš Liberecký kraj a to i co do počtu obyvatel. Při této příležitosti natočil Ivan příjemné welcome video. Nebylo by naškodu si dát odběr tohodle týpka.

BETON

{jcomments on}Tak dnes si dáme speciálek o všemi oblíbeném betonu! Pěkně se nám sešly 3 projekty betonových parků od dvou různých lidí.

Začneme belgickým Stoned Obstacle, kteří vyplodili prímovej parčík, o kterém jsmeuž trošku naťukli během týdne v jednom z článků. Netrvalo dlouho a vuala! park je hotovej. Můžete se pokochat fotkama a prý se i brzy dočkáme videa…

Noo a druhým pánem na holení je brazilec Henrique Matos, kterého jsem potkal před měsícem na BATH a on snad nedělá nic jinýho, ale od té doby už vytvořil 2 betonáky – uctihodné!

Nejnovějším kouskem je toto:

A zhruba před 2 týdny dodělal tonhel kousek:

Fingerboarding na Klatovském majálesu?

{jcomments on}Došel k nám email od slečny z Klatov, kde se bude v termínu od 22. do 25. května konat Klatovský majáles, který organizuje. V rámci akce v místním skateparku by byl i fingerboardový workshop. Byli jsme osloveni my z magu, ale bohužel v té době jsme v Německu na Fast Fingers 16. Pokud jste tedy z Klatov a okolí (a nejen z okolí Klatov) a měli byste zájem zapropagovat fingerboarding na Klatovském majálesu, ozvěte se nám prosím na mail v kontaktech nebo v komentáři. Třeba jen nezávazně. Děkujeme.

Woodywood Fvcker Truck a Yellowood hadry

{jcomments on}Portugalská firma Yellowood fingerboards se toho vůbec, ale vůbec nebojí! Po vekém rozšířeí designů na tričkách, kšiltovkách a mikinách přichází s další pecičkou. Abyste se  nich kompletně oblíkli už chybí jenom kalhoty, se kterýma pávě přichází! Upřímně jsem moc zvědavej, jak se to u nich bude všechno vyvíjet, ale mají prímově našlápnuto.

Noo a druhou, nemalou peckou jsou indonézští Woodywood Fvcker Truck, o kterých jsme už nedávno psali, že rozšírili sortiment i o graficky lděné trucky s potiskem a právě toho se teď drží a vydávají další! Namátkou tenhle rasta modílek:

Pro více obrázků mrkněte na jejich FB. Navíc je odedneška i spuštěný online shop, kde můžete vesele nakupovat! Tyhle nový kusy vycházejí na nějakých 900 kč.

Ukaž svůj komplet #16 – Speciál

{jcomments on}Připravil jsem slibovaný sestřih nepovedených záběrů z natáčení rozhovorů Ukaž svůj komplet. Doufám, že se příjemně pobavíte. Příští týden pojedeme zase naostro a můžete se těšit na opravdu velké „zvíře“. 🙂

Alex Christ – Only the Strong survive

{jcomments on}Alex Christ – známý německý jezdec párkrát už na magazínu byl a jsem rád že je tu opět. Znát ho můžete například z welcome videa pro Big Construction a také jsme překládali jeho rozhovor pro fingerboardTV. Alex je typický svými tématickými klipy, kde často vystupuje jeho noční můra Skeleton.

Na tohle video upozorňoval plakátem i trailerem, takže jsme se na něj opravdu těšili a stálo to za to! Má sice skoro 8 a půl minuty a z toho je pouze 3 minuty čistý fingerboarding, ale za to opravdu vytříbený. Alex posunul laťku zase o obrovský kus výše svými nadpozemskými kombinacemi. Klip zahrnuje také oněch několik tématických minut, kdy se konečně vypořádá se svým nepřítelem Skeletonem. Pokud ovšem o tuto část zájem nemáte, přeskočte rovnou na čas 4:45, kdy začíná fingerboardová část.

Z československých luhů a hájů #18

{jcomments on}Do 18. dílu naší nepravidelně pravidelné rubriky se sešlo opravdu kvantum videí. Jednak je to zapříčiněno tím, že je píšu asi po dvou týdnech a druhak tím, že se poslední dobou objevili videa od jezdců jindy neaktivních. Pokud jsem na někoho zapomněl (a jsem si jistý, že mi někdo posílal svoje video), tak se omlouvám. Vrhneme se hned na to.

Tohle video prostě patří na první místo bez ohledu na datum, kdy bylo vydaný. Určitě znáte Honzu Kozubíka a jeho Chill or die. Kozel má nový dělo a udělal epický pokračování! Takže chill or die! Kromě toho je tady ještě několik chvil stará záležitost v podobě slowmotion video od Kozla.

Martin Kohoutek – bezesporu legenda českého fingerboardingu, který dříve dokázal svýma videama rozzářit oči všech dětí [:)] se vrací! A svůj comeback oslavil novým videem, kde práská jako za mlada. K tomu úderná hudba od Pharoahe Monch a víc už nemůžete chtít.

Martin Hluchý je sice ze Slovenska ale pravidelně obráží český závody. Nevynechal ani EFC Challenge serial 3 a vzniklo parádní video. Kromě toho vydal dřív jedno peckový ZDE. Teď už video z Prahy, kde kromě klubu obrazil i další místa včetně nejvyhlášenějšího pražského spotu.

Lukáš Vořechovský využil prvního sluníčko a vytáhl „krujzr“ a kromě jiného natočil i pěkný záběry hlavně ve skateparku. Palec nahoru, takhle to má vypadat.

A nakonec Alex Adame, bez kterého už by ani luhy nemohly býti. Ten posbíral několik svých starých klipů a přeeditoval je v novém programu.

EDIT: A taky jsem si vzpomněl kdo mě posílal video. Byl to Kuba Bohdal se svou parádní trickipediou, což je jako wikipedie triků inspirovaná Berrics. Pokud ještě tápete nad nollieflipem, pusťte si následující video.

Posily ASI Berlin teamu!

{jcomments on}Před necelým měsícem se oficiálně na Battle at The Harrics rozrostl ASI Berlin team o 2 berlínský lokály, kteří tomu umí pořádně zatopit! První welcome video klip vyšel už před týdnem Sebastianovi “Bastie“ Schulzovi, který jenom potvrdil, jaký podmínky na trénink mají ve storu a nehorázně naložil!

Druhý welcome je ještě horký a pyšní se jím mladičký Aleksander Lüloff, pán 360 shuvitů a hardflipů do všeho a ze všeho. K videům už není co dodat, prostě to musíte vidět.